<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פורטינט וסוכנות האינטרנט והאבטחה של קוריאה (KISA) חתמו על הסכם שיתוף פעולה בתחום הסייבר

פורטינט וסוכנות האינטרנט והאבטחה של קוריאה (KISA) חתמו על הסכם שיתוף פעולה בתחום הסייבר

הסכם זה יגביר את שיתוף הפעולה בין המגזר הציבורי והפרטי בכל הנוגע לאיומי סייבר וישפר את אבטחת הסייבר בקוריאה הדרומית

מייקל קסי

מייקל קסי

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם סוכנות האינטרנט והאבטחה של קוריאה (KISA) כדי לבסס שיתוף מידע דו-כיווני בנוגע למודיעין איומי סייבר. סוכנות KISA היא אחת מהסוכנויות הממשלתיות המרכזיות של קוריאה הדרומית, האחראית על הגנת המגזר הפרטי מאיומי סייבר.

שיתוף הפעולה בין KISA ופורטינט יאיץ את מודיעין האיומים וחלוקת המידע בין גורמים פרטיים וציבוריים במטרה לעזור להגביר את אבטחת הרשתות בקוריאה הדרומית. פורטינט ו-KISA יחלקו מודיעין איומי סייבר לגבי מגוון איומים ונקודות תורפה, ובכלל זה בוטנטים, כתובות אתרי אינטרנט זדוניות, נוזקות והתקפות zero-day וזאת כדי לנהל מחקר וניתוח של תקריות אינטרנט בקוריאה הדרומית ולהחליט על טכנולוגיות האבטחה המתאימות והתגובות הנדרשות.

פורטינט תעמיד לרשות KISA את המחקר וניתוח איומי הסייבר הגלובלי של מעבדות FortiGuard, אשר יספקו לארגונים של קוריאה הדרומית מודיעין איומים חיוני. פעולות אלו יסייעו לקוריאה הדרומית לשפר את יכולות ההתמודדות שלה עם אירועי סייבר ולהפחית את ההשפעה של ההתקפות.

הסכם זה מצטרף לשורה של שיתופי פעולה מתמשכים של פורטינט עם רשויות אכיפת חוק גלובליות, ממשלות וארגונים תעשייתיים, ובכלל זה נאט"ו, אינטרפול, ברית איומי הסייבר (CTA) וקבוצת OASIS Cyber Threat Intelligence (CTI). שותפויות אסטרטגיות אלו מחזקות את חלוקת המידע לגבי איומים גלובליים ומסייעות להילחם בפושעי הסייבר בעתיד.

קיי סאונג באיק, נשיא ו-CEO ב-KISA, אמר כי: "המשימה של KISA הינה הגנה על קוריאה הדרומית מפני פושעי סייבר. המודיעין הוא חלק חיוני על מנת להיאבק בהתקפות סייבר המתרחשות כיום ובהתקפות עתידיות. שיתוף פעולה עם חברות אבטחת סייבר מובילות כמו פורטינט הוא קריטי עבורנו וזאת על מנת לקבל מידע על איומי סייבר המאפשר לנקוט בפעולות מתאימות וחוות דעת הנדרשות על מנת להתגונן ביעילות כנגד התקפות סייבר".

מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO בפורטינט, אמר כי: "לכל ספק אבטחה יש משימה גדולה יותר מלבד לספק שירותים ופתרונות אבטחה והיא: להפוך את עולם הסייבר לבטוח יותר עבור עסקים ועבור שימוש אישי. פורטינט ממשיכה לשתף פעולה עם ארגונים בינלאומיים כמו KISA, נאט"ו ואינטרפול כדי לחלוק מודיעין איומי סייבר רב-ערך ולעזור לעצור התקפות סייבר. שותפויות במגזר הציבורי והפרטי הן קריטיות לעתיד של אבטחת הסייבר, זאת היות ושיתוף מידע גלובלי יסייע, בסופו של דבר, להגדיר את הסטנדרטים הגלובליים של האבטחה".

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. מעל ל-280,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות