<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Sophos מציגה הצפנת Always-On File למידע שניתן לשיתוף בפלטפורמות Windows, Mac, iOS ואנדרואיד

Sophos מציגה הצפנת Always-On File למידע שניתן לשיתוף בפלטפורמות Windows, Mac, iOS ואנדרואיד

  • הצפנת Always-on מלווה את הקבצים לאן שהם הולכים.
  • משתמשים יכולים בקלות לשתף פעולה בקבצים מוצפנים מפלטפורמות Windows, Mac, iOS ואנדרואיד.
  • עסקים יכולים להאיץ את הציות לרגולציות GDPR האירופיות (EU General Data Protection Regulation), HIPAA וסטנדרטים אחרים לשמירה על פרטיות המידע.
  • פתרון SafeGuard 8 Sophos יכול להתקשר ישירות עם הגנת נקודות הקצה כחלק מאסטרטגיית האבטחה המסונכרנת של החברה.
דן שיאפה

דן שיאפה

Sophos (LSE: SOPH) מובילה גלובלית באבטחת נקודות קצה ורשת, מכריזה על Sophos SafeGuard Encryption 8, פתרון חדש להצפנה מסונכרנת, אשר מגן על מידע מפני גניבה שמתבצעת על ידי נוזקות, תוקפים או דליפה מקרית. כלל הארגונים יכולים כעת לבחור לאמץ את ה- best practice של "Always-On" להצפנה ברמת הקובץ, על מנת להגן על גישה למידע ממכשירים ניידים, מחשבים ניידים, דסקטופ, רשתות om-premise ויישומים מבוססי ענן לשיתוף קבצים. Sophos היא הראשונה לספק הצפנה מתמשכת, שקופה ופרואקטיבית שמגנה על קבצים בפלטפורמות Windows, Mac, iOS ואנדרואיד כברירת מחדל.

עד עתה, ניהול ואימוץ של הצפנה נתפסו כמורכבים מידי ולא אומצו בצורה אחידה. על פי סקר Sophos, The State of Encryption Today[1], רק 29% ממנהלי מערכות המידע אמרו שהם תמיד מצפינים סמארטפונים ורק 43% ממחשבי ה- Mac, דבר שגורם לדרגה גבוהה של חשיפה בארגון.

"הצפנת דיסקים כוללת (full disk encryption) לבדה רק מגנה על מידע במקרים של גניבה או אובדן של מחשב נייד או מכשיר נייד. אבל, מידע נוסע לכל מקום – הוא חשוף וקשה להגן עליו בעקביות כאשר משתפים אותו ופותחים אותו ממגוון רב של מכשירים ומיישומים מבוססי ענן לשיתוף קבצים," אמר דן שיאפה, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל קבוצת אבטחת משתמשי הקצה ב- Sophos. "אנחנו תכננו את SafeGuard Encryption 8 כך שיצפין כל קובץ כברירת מחדל וייתן אישורים למשתמשים, יישומים ומכשירים באופן מתמשך למטרת שיתוף פעולה מאובטח. אנחנו גם מספקים קבצים מאובטחים בסיסמה, דבר שמאפשר למשתמשים לשתף קבצים מוצפנים עם משתמשים חיצוניים. כאשר אבטחת המידע היא פשוטה ושקופה, משתמשי הקצה יהיו מוכנים לקבל אותה ביתר קלות, דבר שיהפוך את העסק למאובטח יותר ובעל סיכוי גבוה יותר להישאר צייתן לרגולציות".

כחלק מאסטרטגית האבטחה המסונכרנת של Sophos, פתרון Sophos SafeGuard Encryption יכול להגיב באופן אוטומטי לאיומים מהגנת נקודת הקצה המקושרת. בזמן הדבקה אקטיבית, Sophos SafeGuard Encryption יכול לבטל מפתחות הצפנה על מנת להגן על מידע, ומשתמשים יכולים באופן אוטומטי לקבל את המפתחות האלה בחזרה אחרי שהאירוע נפתר. Sophos SafeGuard Encryption גם מסנכרן מפתחות עם Sophos Mobile Control, אשר באופן חלק מאבטח אישורי גישה לקבצים בסמארטפון ובטאבלט. אפילו מסמכים מוצפנים ניתנים לגישה באופן מאובטח בתוך היכולות של  Secure Work Space של האפליקציה.

  אודות Sophossophos_logo_300px_rgb (2)

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים.

Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה.

לפרטים נוספים : www.sophos.com.

 

אודות Power CommunicationPower-Logo-big (1)

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית.

הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

[1] The Sophos survey polled IT decision makers from mid-sized businesses in the United States, Canada, India, Australia, Japan and Malaysia about their encryption habits and concerns.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות