<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פתרונות ה-FortiSandbox של פורטינט קיבלו 2 המלצות רשמיות ממעבדות NSS במבחני מערכות איתור פרצות

פתרונות ה-FortiSandbox של פורטינט קיבלו 2 המלצות רשמיות ממעבדות NSS במבחני מערכות איתור פרצות

פורטינט קיבלה תוצאה של 100% בזיהוי וקטורים של תקיפה והדגימה יכולות מצטיינות של איתור פרצות וביצועים

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הציגה את תוצאות המבחן הקבוצתי של מערכות איתור פרצות (BDS) של מעבדות NSS. פורטינט הגישה שניים מפתרונות ארגז החול המובילים בתעשייה של החברה, ה-FortiSandbox 3000D ושירות ה-FortiSandbox Cloud, אשר זכו לדירוג 'מומלץ' ממעבדות NSS. התוצאות הללו ממשיכות להדגים את היעילות של מארג האבטחה של פורטינט, המשלב אבטחה מקומית וגלובלית על מנת להגן על תאגידים וארגונים בינוניים מפני איומי סייבר מתקדמים.

John-Maddison (1)

ג'ון מדיסון

יעילות מצוינת, פריסה גמישה וביצועים ללא תחרות

בין אם הם נפרסים כשירות ענן או כהתקן בשטח, ובשילוב עם הפיירוולים הארגוניים של FortiGate או FortiClient המשמש להגנת נקודות קצה, הפתרונות המתקדמים להגנת איומים (ATP) של פורטינט איתרו 100% מהפרצות אשר נשלחו דרך המדיה החברתית ודרך הורדות drive-by, ובמקביל התגברו על כל טכניקות ההתחמקות, כדוגמת תוכנות זדוניות ותקשורת מוצפנת ב-SSL, אשר משמשות במטרה להחביא תוכנות כופר. בנוסף, כל אחד מהפתרונות הוכר כמספק ערך כללי מצוין.

FortiSandbox 3000D + FortiClient: עם ביצועים ארגוניים של Gbps10, הגבוהים יותר מכל פתרון אחר שנבחן, פתרון ה-FortiSandbox 3000D קיבל דירוג של 99% באיתור פרצות ואיתר 100% מהתוכנות הזדוניות שהתקיפו באופן לא מקוון מכשירים לא מוגנים בתוך גבולות הרשת הארגונית.  FortiGate 500D + FortiSandbox Cloud Service: שירות ה-FortiSandbox Cloud עובד ביחד עם הפיירוול הארגוני FortiGate 500D ומיועד עבור עסקים בינוניים וארגונים קטנים. הפתרונות קיבלו תוצאה כוללת של 99.4% באיתור פרצות והדגימו זמן איתור יוצא מהכלל.

מארג האבטחה המומלץ להגנה מפני איומים מתקדמים

פתרונות ה-ATP של פורטינט, המשולבים עם מארג האבטחה של החברה, ממנפים את הניתוח והמודיעין הדינמיים של FortiSandbox על מנת לספק הגנה מפני רוב האיומים המתקדמים ופרצות zero-day הקיימים כיום. תקשורת עמית לעמית (Peer-to-peer) בין פתרונות FortiSandbox לבין מקורות מניעת איומים מרובים מצמצמת את הזמן בין הזיהוי הראשוני ועד לתגובת האבטחה. טבעו הפתוח של מארג האבטחה מרחיב את התקשורת הפנימית גם לשותפים של טכנולוגיות צד ג' ולפתרונות שלהם. רק גישת מארג האבטחה יכולה לספק זיהוי מהיר לאפחות אוטומטי והגנות מצטיינות כנגד האיומים החדשים והמתקדמים ביותר הניצבים בפני ארגונים כיום.

המלצה זו מצטרפת להמלצות הרבות של פורטינט והיא מדגימה את המחויבות של החברה למוצרים אשר מפגינים ביצועים מצטיינים גם כאשר הם מוגשים לבדיקות צד ג' קפדניות. פורטינט קיבלה המלצות ממעבדות NSS עבור פתרונות ה-FortiGate – הפיירוול הארגוני של הדור הבא (NGFW); מערכת ה-FortiGate למניעת חדירות למרכז נתונים (DCIPS); אבטחת נקודת הקצה FortiClient, פיירוולים של יישומי רשת FortiWeb (WAF) ועוד. כל הפתרונות קיבלו תוצאות יעילות אבטחה מרשימות של מעל ל-99%, יחד עם ביצועים מובילים בתעשייה. הדבר מבטיח כי הלקוחות של פורטינט יכולים להטמיע את מארג האבטחה הטוב ביותר החל מנקודת הקצה ועד לענן וכל מה שביניהם.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר פתרונות ומוצרים, פורטינט, אמר כי: "פושעי סייבר מפתחים אסטרטגיות תקיפה חדשות בקצב מדאיג ויוצרים מצב שבו הזמן בין פריצה לשליטה מלאה במערכת  הוא עניין של דקות בודדות. לכן, איתור מהיר ותגובה אוטומטית הם רכיבי מפתח עבור הגנה. אנו גאים לקבל המלצות ממעבדות NSS עבור איתור פרצות, אשר מעצימות את יעילות פתרונות ארגז החול שלנו. תוצאות  המבחן החדשות, בשילוב עם רכיבים נוספים אשר קיבלו המלצה ממעבדות NSS ונכללים במארג האבטחה של פורטינט, משלימים את הצעדים הקריטיים של איתור המרה מהירה אל אפחות אוטומטי כדי להגן מפני רוב האיומים המתקדמים הניצבים בפני ארגונים כיום".

ויקראם פאטאק, מנכ"ל מעבדות NSS, אמר כי: "בדיקות צד ג' של מעבדות NSS מסייעות ללקוחות להעריך את אפשרויות המוצר בהתבסס על בדיקות בזמן אמת והתוצאות שלהן. פורטינט הינה משתתפת קבועה, אשר מדגימה ביצועים יוצאי דופן במבחנים השונים שאנו מבצעים. מבחן ה-BDS התמקד באיומים החדשים והמתוחכמים ביותר ועצם קבלת שתי המלצות לפתרונות החברה, זהו השיג מרשים למדי. פורטינט הינה הספקית היחידה שקיבלה המלצות הן על התקן והן על שירות ענן, אשר משולבים עם פיירוול והגנת נקודת קצה ועובדה זו מדגימה את יכולות מארג האבטחה של החברה".

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. מעל ל-280,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

 

 

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות