<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פריצה לאתר אחסון ישראלי חושפת את בסיסי הנתונים של עשרות חברות ישראליות

פריצה לאתר אחסון ישראלי חושפת את בסיסי הנתונים של עשרות חברות ישראליות

motiבשעות האחרונות זיהו אנשי המודיעין של חברת מודיעין הסייבר White-Hat כי קבוצת anonghost פרסמה את פרטי ההזדהות של חברת אחסון האתרים w3bin אשר השרת שלה הותקף ואתרים המאוחסנים בו נמצאים בסכנה מיידית. התקיפה מאפשרת מחיקה, שינוי, השחתה או כל דבר אחר שעולה על דעתם של התוקפים.

אנשי המודיעין של חברת White-Hat, אשר מנטרים את מרחב הרשת באופן קבוע לצורכי מודיעין סייבר, עדכנו במיידי את הגורמים הרלוונטיים.

בין עשרות האתרים הישראלים שאתריהם חשופים בעקבות הפריצה: רשת בתי הקפה רולדין, מלון בראון, Xbonus, מרכז הירידים תל אביב, עמותת "לילך" ותיאטרון פסיק מירושלים. 

yozma.biz, lilach.net, sterncohen.co.il, xbonus.co.il, ashkelonline.co.il, olamot.org.il, psik.org.il, roladin.co.il, uzan.co.il, at-management.co.il, fairs.co.il ועוד.

White-Hat (קיימת משנת 2012) היא חברת ייעוץ סייבר גלובלית המעניקה שירותים בהתאמה לצורכי הלקוחות במגזרים –  עיסקי, ביטחוני וממשלתי. החברה מעסיקה האקרים מומחים יוצאי יחידות טכנולוגיות ו-HLS, "עכבישי רשת", הפועלים באופן פרואקטיבי ממוקד משימה, כדי לתת מענה לאיומי הסייבר בהווה ולצפות את איומי המחר באמצעות חיפוש מתמיד ברשת. White-Hat מאבטחת את הרשת של לקוחותיה על ידי תקיפתה, זיהוי פרצות ואיומים וניצולן להוצאת מידע. זאת, בדומה להאקרים זדוניים, אך בהרשאת הלקוח בלבד וללא כל פגיעה במערכות הארגון וניצול המידע לרעה. White-Hat מספקת ללקוח בסיום עבודתה דו"ח מקיף הממפה את הפרצות בארגון ואשר על בסיסו יוכל לשפר את אבטחת הרשת ולמנוע התקפות עתידיות.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות