<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > פורטינט משיקה את נקודות הגישה האלחוטיות האוניברסליות הראשונות בתעשייה

פורטינט משיקה את נקודות הגישה האלחוטיות האוניברסליות הראשונות בתעשייה

הסדרה החדשה של נקודות הגישה האוניברסליות של פורטינט הופכת פעולות לאוטומטיות ומגינה מפני איומי IoT בעזרת מארג האבטחה של החברה

FortiAP-Uפורטינט (נאסד"ק: FTNT), המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, השיקה את הסדרה החדשה של נקודות גישה (Access Points) אלחוטיות אוניברסליות. סדרת ה-FortiAP-U תוכננה להפחית מורכבות בעזרת הפתרון הארגוני, האלחוטי והגמיש ביותר בשוק. נקודות הגישה החדשניות האוניברסליות של פורטינט משלבות בקרה אחודה של רשת גישה ונראות בעזרת ההגנה המצטיינת של מארג האבטחה של החברה.

סדרת מכשירי ה-FortiAP-U משולבת במלואה עם מארג האבטחה של פורטינט ומספקת מערך הגנה מאוחד לקצה הרשת עם פונקציות אבטחה ובקרי אפליקציות. שילוב מארג האבטחה הרציף מאפשר ליכולות חלוקת רשת הגישה לספק את אסטרטגיית האבטחה היחידה המסוגלת להגן על ארגונים כנגד איומים הממוקדים ב-IoT ומכשירי נקודות קצה לפני שאלו יקבלו גישה לנתונים פנימיים קריטיים.

סדרת ה-FortiAP-U מפשטת את הפריסה והניהול של נקודות גישה, ומציעה יישום אחד המתאים לכל פלטפורמות ניהול הגישה של פורטינט – כולל FortiWLC – בקרי LAN אלחוטיים ארגוניים; המשולבים עם FortiGate – בקרי LAN לפיירוול ארגוני; ו-FortiCloud – ניהול ענן אלחוטי ללא בקרה.

נקודות הגישה האוניברסליות של פורטינט תוכננו כדי להתאים לצרכים האלחוטיים של הארגונים הגדולים ביותר. הטכנולוגיות ששולבו בסדרה מרחיבות למקסימום את רוחב הפס ויכולת המכשיר ותומכות אף בצרכים האלחוטיים העמוסים ביותר עם תפוקת מולטי גיגה ביט ובו-בזמן מספקות אבטחה מתקדמת ונראות מאוחדת עבור כל המכשירים המחוברים לרשת. מאפיינים אלו, בשילוב עם

ג'ון מדיסון

ג'ון מדיסון

יכולות ניהול עולמיות, מאפשרות גמישות וסקלביליות ללא מאמץ ככל שדרישות הרשת גוברות.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר פתרונות ומוצרים, פורטינט, אמר כי: "צוותי IT ניצבים בפני אתגרים חמורים בכל הנוגע להגנה על הרשתות האלחוטיות שלהם, כך שיתאימו לדרישות הגישה העולות והסכנות הגוברות שמציב ה-IoT. מארג האבטחה של פורטינט מספק מענה לאתגרים אלו על ידי שילוב אבטחה עם התשתית האלחוטית כדי ליישם אסטרטגיות חלוקה פנימיות מתקדמות הקריטיות להגנה מפני איומי IoT. סדרת ה-FortiAP-U החדשה המספקת הגנה על נקודות גישה, הרשומה כפטנט של החברה, מאפשרת הטמעה של הגנות אבטחה מוגברות במסגרת מארג האבטחה של פורטינט. בנוסף לכך, הסדרה מציעה פעולות ממוכנות ותאימות plug-in-play עם כל ניהול גישת קצה אחורי של פורטינט.

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. מעל ל-280,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות