<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Safe-T מודיעה על סיום הטמעה והרחבה לפרויקט אבטחת מערכות המידע של מדינת אינדיאנה, ארה"ב

Safe-T מודיעה על סיום הטמעה והרחבה לפרויקט אבטחת מערכות המידע של מדינת אינדיאנה, ארה"ב

 סכום ההזמנה הכולל עומד על כ-800 אלף ₪

Safe-T Data, מהחברות המובילות באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת, מודיעה על השלמת הטמעת מערכת RSAccess של החברה במערכות המידע של משרד הטכנולוגיה של מדינת אינדיאנה בארה"ב.

שחר

שחר

החברה קיבלה בחודש אפריל האחרון, הזמנה בהיקף של כ-700,000 ₪ להטמעת המערכת ולמתן שירותי תמיכה ואחזקה לתקופה של שנה. השבוע השלימה החברה את ההטמעה והבדיקות האחרונות של מערכת RSAccess במדינת אינדיאנה. כעת, מודיעה החברה על קבלת הרחבה להזמנה המקורית, בהיקף של כ-100 אלף ₪ נוספים.

משרד הטכנולוגיה של מדינת אינדיאנה ישתמש במוצר ה – RSAccess  על-מנת לחבר בצורה מאובטחת את כלל המשרדים הממשלתיים השונים במדינה בינם לבין עצמם. בעזרת טכנולוגיית ה – RSAccess חיבור המשרדים יעשה בצורה פשוטה ומאובטחת הרבה יותר מבעבר, ללא צורך בחשיפת ה– firewall של כל משרד ממשלתי.

RSAccess הינו פתרון קצה מאובטח וחדשני לאבטחת גישה. בהתבסס על טכנולוגיית הגישה ההפוכה של החברה, הכלי מאפשר להתגבר על אזורים בלתי-מאובטחים של רשתות תקשורת (DMZ), למנוע מיישומים מזיקים גישה ולהגן על רשתות מאובטחות בתוך התשתית הארגונית. פתרון הקצה שמציעה החברה מייתר את הצורך באחסון מידע רגיש באזורים הלא מאובטחים, ובכך מפחית את הסיכונים לחשיפת המידע.

אודות  Safe-T

Safe-T היא יצרנית פתרונות מאובטחים להעברת נתונים במגוון רחב של תעשיות. ארגונים פיננסים, ארגונים בתחום הבריאות וארגונים בתחומי היצור והמדיה.

עם חזון להגן על נתונים בזמן תנועה ובזמן מנוחה והמתנה להורדה, על ידי הבטחה לזרימה של העבודה עסקית בצורה הפשוטה והחלקה ביותר , זכתה החברה בשנת 2014 בשלושה פרסים יוקרתיים של Info Security Product Guide: החברה החדשנית ביותר ופורצת דרך בתחומה; פרס על מהפכנות בפתרון אבטחת מידע במייל; ופרס המוצר הטוב ביותר המספק מענה בעולם ה DMZ. חברת Safe-T הוכרזה כאחת מהחברות הישראליות שזכו בתואר המכובד Cool  Vendor  של גרטנר.

ל- Safe-T משרדים ומרכז מו"פ בישראל, שלוחות בארה"ב, בריטניה וגרמניה.

מוצרי Safe-T מותקנים אצל עשרות ארגונים בענפים הפיננסיים, הביטוח, החינוך, הייצור, וההייטק, שבהם אלפי משתמשים עסקיים בחרו לשתף בבטחה מיליוני קבצים וחלופות דואר אלקטרוניים בכל יום.

בין לקוחות החברה  ניתן למצוא את ממשל זמין ("ספק יחיד" משרד רוה"מ), חברת החשמל לישראל, הראל ביטוח, משרד הבריאות, נתיבי ישראל, שידורי קשת, ECI, אקסלנס נשואה, בנק הפועלים, שומרה ביטוח, מבטח סיימון, הכשרה חברה לביטוח, אוניברסיטת חיפה, מיטב-דש, פסגות, מכון ויצמן, ISCAR, Given Imaging ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.