<
יום ראשון , מרץ 18 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > מעבדת קספרסקי מכריזה על פתרון-אבטחה-כשירות לעסקים קטנים ובינוניים

מעבדת קספרסקי מכריזה על פתרון-אבטחה-כשירות לעסקים קטנים ובינוניים

מעבדת קספרסקי הכריזה על פתרון-תוכנה-כשירות אשר יספק לעסקים קטנים ובינוניים אבטחת מידע רב שכבתית – Kaspersky Endpoint Security Cloud. הפתרון מציע יכולות מתקדמות והגנה מוכחת, שניתן לנהל בקלות דרך מערכת שליטה בענן בעזרת ממשק משתמש ידידותי ונוח לתפעול.

על אף הטווח הרחב של מוצרי אבטחה הקיים כיום בשוק, עסקים קטנים ובינוניים מתקשים למצוא פתרון מקיף שהם יכולים להרשות לעצמם. Kaspersky Endpoint Security Cloud פותח כדי לענות על הצרכים המתרחבים של עסקים אלה ושל צוותי IT בעלי משאבים מוגבלים, וכן עבור ספקי שירותים התומכים בהם.

it_treats_smb-__הפתרון מספק לעסקים הגנה יעילה לתחנות עבודה מבוססות חלונות, שרתי קבצים, מכשירי אנדרואיד ו- iOS, והכל דרך מערכת שליטה קלה ונוחה לתפעול. בהתבסס על טכנולוגיות להגנה רב שכבתית, Kaspersky Endpoint Security Cloud ממנף את מאפייני ההגנה המובילים בתעשייה, כולל את "רשת האבטחה של קספרסקי" ואת System Watcher, כדי להגן על משתמשים מפני איומים מוכרים וחדשים כאחד.

מערכת השליטה המרכזית בענן אינה דורשת יכולות IT מתקדמות, ומפחיתה משמעותית את העומס הגדול מידי הקיים על מקצועני ה- IT . ניתן להשתמש במערכת בכל זמן ומכל מקום כדי להפעיל תוכנה מרחוק, וכדי לנטר ולנהל את האבטחה עבור עד 1,000 משתמשים ארגוניים.

יותר מכך, המשמעות של שימוש במערכת השליטה בענן היא שחברות אינן צריכות לרכוש שרת חומרה או תוכנה נוספים על מנת לנהל את אבטחת המידע. Kaspersky Endpoint Security Cloud מציע לעסקים קטנים ובינוניים מנוי חודש או שנתי, והופך את התקצוב של הוצאות תפעוליות והוניות לקל יותר.

"Kaspersky Endpoint Security Cloud מספק לעסקים קטנים ובינוניים טכנולוגיות מתוחכמות אשר חוסמות איומים מוכרים וחדשים, תוך אספקת ניהול נוח ופשוט. הוא מאפשר ל- SMB להוציא את המרב מתקציב מוגבל, בין אם יש להם אנשיIT  משלהם או שהם מוציאים את ניהול האבטחה לחברה חיצונית", אמר נעם פרוימוביץ, מנכ"ל קספרסקי ישראל.

"המוצרים שלנו ידועים כמוצרים שנבדקו וזכו במספר הגדול ביותר של פרסים בתעשייה, לכן אנו יכולים להעניק לעסקים קטנים ובינוניים את השקט הנפשי שהם זקוקים לו כדי להתרכז בבניית עיסקיהם, מתוך ידיעה כי הם מוגנים מפני איומי סייבר", הוסיף.

למידע נוסף על Kaspersky Endpoint Security Cloud – https://cloud.kaspersky.comhttps://cloud.kaspersky.com.

 

אודות קספרסקי

 Kaspersky Lab היא חברת אבטחה גלובלית שנוסדה ב-1997. מודיעין האיומים ומיומנות האבטחה המוכחות שלה עומדים בבסיס פתרונות ושירותי האבטחה שהיא מספקת והמסייעים להגן על חברות, ארגונים, תשתיות קריטיות, גופי ממשל ומשתמשים פרטיים  ברחבי העולם. פורטפוליו המוצרים המקיף של מעבדת קספרסקי כולל פתרונות אבטחה מובילים למשתמשי קצה ומספר פתרונות ושירותים מתמחים במאבק נגד האיומים הדיגיטליים המתפתחים. יותר מ-400 מיליון משתמשים ו-270,000 אלף לקוחות ארגוניים ברחבי העולם מוגנים על ידי טכנולוגיות קספרסקי ברחבי העולם. לפרטים נוספים בקרו ב-www.kaspersky.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות