<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים

F5 הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר ל- Application Delivery Controllers (ADC) עשר שנים ברציפות

החברה חוגגת עשור ברביע המובילים, בו היא מוצבת במקום הגבוה ביותר בביצועים על ידי אנליסטים ידועים בתעשייה

בן גיבסון

בן גיבסון

 F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה כי מוצבה על ידי גרטנר ברביע המובילים ברבוע הקסם ל- Application Delivery Controllers (ADCs), כפי שפורסם ב- 29 לאוגוסט 2016.

"עם הצעות הענן ו- as-a-service, המצטרפות בחזית השוק לפריסות ההיברידיות, זהו זמן מרגש בעולם ה- ADC," אמר בן גיבסון, סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל השיווק ב- F5. "אנחנו מאמינים כי מיצובה של F5 ברבוע הקסם לאורך זמן משקף את הערך שהלקוחות שלנו מזהים בטכנולוגיה שלנו ובפורטפוליו השירותים שלנו, עם היכולות השונות הקיימות בפתרונות התוכנה והחומרה שלנו".

בתיאורה את השוק, גרטנר קבעה כי, " Application Delivery Controllers (ADCs) מספקים יכולות שמייעלות את העברת היישומים ברשת הארגונית. ADCs מספקים פונקציונליות הן למשתמשי היישומים והן לעומסי העברת היישומים, ומגשרים בצורה אפקטיבית בין היישום לפרוטוקולים ביסודם ולרשתות המסורתיות המבוססות חבילות מידע."1

ניתן לגשת לדוח המלא של רבוע הקסם של גרטנר לתחום ה- ADC בלינק: http://oak.ctx.ly/r/505i6

1Gartner, Inc. “Magic Quadrant for Application Delivery Controllers,” Andrew Lerner, Joe Skorupa, Danilo Ciscato, 29 August 2016

אודות F5f5-logo-full_color_jpeg

F5 (נסדאק: FFIV) מספקת פתרונות לעולם היישומים. החברה מסייעת לארגונים להתאים בקלות וביעילות את התעבורה והאספקה של שירותים בענן ובמרכז הנתונים על מנת להעביר בהצלחה יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

F5 מציעה ללקוחותיה את ארכיטקטורת הסינתזה שלה, F5 Synthesis™, המשלבת אספקת שירותי יישומים מוגדרים בתוכנה (SDAS™) בסביבות היברידיות, מרכזי נתונים וענן. ארכיטקטורה זאת מאפשרת ללקוחות לספק לכל אחד ובכל זמן שירותי שכבת יישומים ללא אילוצים ומגבלות בצורה מהירה, יעילה וחסכונית.

הפתרונות של F5 מרחיבים את טווח ההגעה של מערכות המידע הודות לשימוש במסגרת עבודה פתוחה הניתנת להרחבה ולמערך עשיר של שותפים, הכולל ספקים ויצרנים מובילים בתחום התיאום והשילוב של מרכזי נתונים וטכנולוגיות.  גישה זו מאפשרת ללקוחות למצוא את המודל התשתיתי המתאים ביותר לצרכיהם לאורך זמן. ארגונים ממשלתיים, מותגים צרכניים, ספקי שירותים ועסקים מובילים, כולם נעזרים ב-F5 כדי לשמור על מיקומם בחוד החנית של טכנולוגיות הענן, האבטחה והניידות.

F5 מספקת את ההגנה המקיפה והמתקדמת ביותר מפני מתקפות למניעת שירות DDoS, מתקפות Zero Day ומתקפות ברמת היישום, ואת היכולות המלאות להגנה מפני תוכנות רובוטיות (bot).

הסניף הישראלי של F5, השני בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב, ובו מועסקים כ-250 עובדים. למידע נוסף, אנא בקרו ב-f5.com. למידע נוסף על F5, שותפיה והטכנולוגיות שלה, ניתן לעקוב אחרינו ב-@f5networks בטוויטר או לבקר אותנו בפייסבוק. לרשימה המלאה של אתרי קהילת F5, אנא בקרו בכתובת:www.f5.com/news-press-events/web-media/community.html.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.