<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Sophos הוצבה ברביע המובילים ברבוע הקסם של גרטנר לניהול אחוד של איומים (UTM) בשנה החמישית ברציפות

Sophos הוצבה ברביע המובילים ברבוע הקסם של גרטנר לניהול אחוד של איומים (UTM) בשנה החמישית ברציפות

בריאן ברני

בריאן בארני

Sophos הוכרה כמובילה בשלושה דוחות רבוע הקסם של גרטנר לפתרונות אבטחת נקודות קצה ורשת

Sophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications, מכריזה כי הוצבה שוב ברביע המובילים של גרטנר בדוח "רבוע הקסם לניהול אחוד של איומים" (UTM – Unified Threat Management), שפורסם ב- 30 באוגוסט 2016. הרביע מבוסס על הערכת היכולת של חברה לבצע ולהשלים חזון. Sophos היא אחת משלושה ספקים שהוצבו ברביע המובילים בדוח זה, וחברת אבטחת מערכות המידע היחידה שהוצבה כמובילה על ידי גרטנר בשלושת דוחות רבוע הקסם הבאים: רבוע הקסם לפתרונות אבטחת מידע במובייל, ספטמבר 2015; רבוע הקסם לפלטפורמות הגנת נקודות קצה, פברואר 2015; ושוב, רבוע הקסם לניהול אחוד של איומים (UTM).

"אבטחת רשת היא עמוד תווך בהגנה מפני האיומים המתוחכמים והמתמשכים של היום – והיא מהווה את אחד מפלחי השוק בעלי הגידול המהיר ביותר בענף אבטחת מערכות המידע. ההכרה המתמשכת שלנו כמובילים ברבוע הקסם מאשרת את העמדה שלנו בחזית השוק החשוב והגדל הזה" הגיב בריאן בארני, סגן נשיא ביכר ומנכ"ל קבוצת אבטחת הרשת ב- Sophos. "כמובילה מוכרת, הן באבטחת נקודות קצה והן באבטחת רשת, ועם יותר מ- 100 אלף לקוחות בכל פלח שוק, Sophos ממשיכה לספק את החזון שלה לפלטפורמת אבטחה מסונכרנת אשר משתפת באופן ישיר מודיעין איומים וסטטוס התקינות של כלל מוצרי האבטחה. אסטרטגיה זאת משיגה רמות מתקדמות יותר של הגנה לארגונים בכל סדרי הגודל – ובו בעת קלה לניהול".

על פי גרטנר, "רביע המובילים כולל ספקים שנמצאים בחזית של העשייה והמכירה של פתרונות UTM, אשר נבנו עבור הדרישות של ארגונים בינוניים. הדרישות ההכרחיות למובילות כוללות טווח רחב של מודלים שמכסים תרחישים בארגונים בינוניים, תמיכה במספר רב של מאפיינים ויכולות ניהול ודיווח קלות לשימוש. ספקים ברביע זה מובילים את השוק בכך שהם מציעים יכולות אבטחה חדשות, ובכך שהם מאפשרים ללקוחות לפרוס אותן בעלות לא גבוהה, ללא השפעה משמעותית על חווית המשתמש הסופי ולא מביאות לעליה בכוח האדם. לספקים אלו יש גם הוכחות קודמות טובות להימנעות מפגיעויות בפתרונות שלהם. תכונות משותפות להם כוללות אמינות, קצב העברה עקבי ופתרונות שהנם אינטואיטיביים לניהול ולטיפול".

הפעילות העסקית של אבטחת הרשת ב- Sophos ממשיכה לגדול מהר יותר מהשוק. בשנת הכספים של Sophos שנגמרה ב-31 למרץ 2016, החברה דיווחה על גידול בחיובים של 27.5% באבטחת רשת, הרבה מעל הדיווחים על הגידול בשוק, אשר עומד על 7%. באותה תקופה, הפעילות העסקית של UTM והדור הבא  של הפיירוול (NGFW) ייצגה כמחצית מכלל החיובים של Sophos סביב העולם.

על מנת להוריד העתק של רבוע הקסם של גרטנר ל- UTM לשנת 2016 הקישו כאן.

 

אודות Sophossophos_logo_300px_rgb-1

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים.

Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה.

לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communicationpower-logo-big

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית.

הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות