<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > Cipher Cloud  הוכרה על ידי KuppingerCole כמובילה בתחום אבטחת המידע בענן

Cipher Cloud  הוכרה על ידי KuppingerCole כמובילה בתחום אבטחת המידע בענן

תומר פרי

תומר פרי

Ciper Cloud, המובילה בתחום אבטחת המידע בענן ומיוצגת בארץ על ידי אינוקום מקבוצת אמן, נבחרה על ידי KuppingerCole בדו"ח הראשון מסוגו בתחום הגדל של CASB (Cloud Access Security Broker), הגנה על המידע בזמן מעבר מהענן ללקוח וההפך. במסגרת הדו"ח נבחרה סייפרקלאוד כמובילה בשלושה מתוך ארבעה תחומים שנבדקו – חדשנות, מנהיגות בשוק, ובסופו של דבר כמובילה הכללית.

על פי הדו"ח, סייפרקלאוד מספקת פתרון אבטחה חזק המאבטח ואת המידע הארגוני המצוי ואת הגישה למידע זה. סייפרקלאוד קיבלה את ההכרה כמובילה בתחום בזכות היתרונות הרבים שיש לה, כולל אבטחת Multi-Cloud מתקדמת, יכולת הצפנת מידע גבוהה, אינטגרציה עם התשתיות של הארגון, מדיניות חדשנית של אבטחת המידע ועוד.

פתרונותיה של CipherCloud מאפשרים לארגונים לעבור בצורה חלקה לעבודה בענן בזמן שהיא מספקת אבטחת מידע, התאמה ושליטה. CipherCloud מספקת אבטחת Multi-cloud מקיפה הכוללת אבטחת מידע מתקדמת, שליטה, בקרה על התוכן וניתוח סיכונים.

תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן: "עם השימוש ההולך וגדל בשירותי ענן כך גדלים גם הסיכונים והצורך באבטחת המידע. כמובילה בתחום, סייפרקלאוד מודה ל-KuppingerCole שבחרו בה כמובילה בתחום ה-CASB".

אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות