<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > לשיר על בטוח האופרה הישראלית משדרגת את מערך אבטחת המידע עם פתרונות Sophos

לשיר על בטוח האופרה הישראלית משדרגת את מערך אבטחת המידע עם פתרונות Sophos

 

 

אילן סגלמן

אילן סגלמן

האופרה הישראלית שדרגה את מערך אבטחת המידע שלה עם הפתרונות של Sophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications. במסגרת הפרויקט, הוחלפו מערכות האבטחה הקיימות בארגון בפתרון Firewall Fullguard מתקדם של Sophos בעל יכולת ניטור, זיהוי ומניעת חדירות לארגון.  הפתרון מספק כיום הגנה על שרת הדואר ועל כ- 100 משתמשי קצה בעת גלישה לאתרים לא בטוחים.

הפרויקט, אשר התבצע על ידי טלקוד מחשבים, הסתיים לפני מספר חודשים ומוערך בהיקף של עשרות אלפי שקלים.

מוטי לוי, מנהל מערכות מידע ותקשורת באופרה הישראלית אמר כי: "כארגון בינלאומי ודינמי, האופרה הישראלית חיפשה פתרון אבטחת מידע שיספק לה את המענה המקיף ביותר, תוך מתן פשטות בניהול. לאחר שבחנו מספר פתרונות אבטחת מידע, ראינו כי Sophos מאפשרת לנו הגנה מיטבית לפעילות המורכבת במגוון ההפקות".

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "פתרונות Sophos מפשטים את מערך אבטחת המידע הארגוני ומנטרלים לחלוטין את המורכבות שלו, כך שהארגון יכול ליהנות מפרודוקטיביות גבוהה יותר, צמצום סיכונים וחסכון משמעותי בעלויות".

טל בק, מנהל פיתוח עסקי בטלקוד מחשבים אמר כי: "Sophos מספקת כלי אבטחת מידע מתקדמים המאפשרים איזון טוב בין ביצועים אופטימליים לבין הגנה מקסימלית, וזאת תוך מתן מענה לכלל דרישות אבטחת המידע בסביבות מגוונות".

אודות האופרה הישראלית

האופרה הישראלית היא מעמודי התווך של התרבות הישראלית – בית אופרה בינלאומי תוסס, השם דגש על הפן הדרמטי והתיאטרלי של אמנות האופרה ומציג בפני הקהל את אמני האופרה המובילים בעולם לצדם של אמני אופרה ישראלים רבים.
האופרה הישראלית, בהנהגת המנכ"ל חנה מוניץ , נהנית מקהל של כ-300,000 איש בשנה בהפקות אופרה, מחול, מוסיקה קלאסית, ג'אז וסדרות מוסיקה לילדים. כיום מתקיים שיתוף פעולה קבוע בין האופרה הישראלית ובתי אופרה מובילים ברחבי העולם, והאופרה הישראלית נהנית מביקורות נלהבות בעיתונות האופרה העולמית על הופעותיה בארץ ובחו"ל. באופרה הישראלית מועסקים כ-100 אנשי צוות קבועים ובמהלך העונה בהתאם לפעילות האמנותית ולצרכי ההפקות מצטרפים מאות אנשי צוות.

 אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים.

Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה.

לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית.

הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות