<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > לפי מחקר IDC: פורטינט זוהתה פעם נוספת כמובילה בשוק אבטחת רשתות

לפי מחקר IDC: פורטינט זוהתה פעם נוספת כמובילה בשוק אבטחת רשתות

קן קסי

קן קסי

חברת IDC פרסמה דוח חדש הסוקר את תחום יישומי אבטחת המידע. הדוח מחזק את המובילות המתמשכת של חברת פורטינט בתעשיית האבטחה. פורטינט הרחיבה את עמדת המובילות שלה על ידי גידול של 41% משנה לשנה באספקת יישומים, וצברה נתח שוק של 25% ברבעון השני של 2016. מבט מעמיק בנתוני הדוח של IDC מראה כי פורטינט מרוויחה נתח שוק בשווקי האנטרפרייז, השוק הבינוני ושוק ה-SMB.

פורטינט מובילה את שוק האבטחה החל משנת 2013 והיא הספקית המובילה בכמות התקני האבטחה הנמכרים –יותר מכל ספקית אחרת בשוק ברחבי העולם. מאז שנוסדה, פורטינט סיפקה 2.7 מיליון יישומי אבטחה.

Fortinet Units Shipped vs. The Next Closest Competitor
2013 2014 2015 2016 Combined
139% 159% 181% 199% 173%

 

מחזקים את הלקוחות בעזרת הגנה חכמה ורציפה

פורטינט מייחסת את המומנטום שהיא צוברת לחזון מארג האבטחה שהיא מציעה ולחשיבה מחודשת של צרכי האבטחה עבור לקוחותיה. ארגונים כיום מעוניינים בארכיטקטורת אבטחה משולבת המתוכננת כך שתאחד את הניהול, תרכז ותתאם את איתור האיומים והמודיעין ותספק תגובה דינמית ומתואמת לאיומים בכל מקום לאורך הרשת המבוזרת, החל מה-IoT ועד לענן. פורטינט הינה הספקית היחידה המסוגלת לספק מארג אבטחה משולב, פתוח ומותאם, אשר מסוגל להגיב לכל איום פוטנציאלי לכל אורך שטח התקיפה.

קן קסי, מייסד, יו"ר ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "בסיס החדשנות החזק שלנו איפשר לנו להישאר צעד אחד לפני נוף האיומים המתפתח ללא הרף וגיבש את מעמדנו כחברה מובילה במרחב קריטי זה. תוצאות הדוח מראות כי עסקים בכל הגדלים בוטחים בפורטינט כבסיס לאבטחת הסייבר שלהם, ומאמצים את החזון שלנו של מארג אבטחה משולב, שיתופי ומותאם כגורם מרכזי המאפשר את ההצלחה בכלכלה הדיגיטלית".

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-280,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות