<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > מעבדת קספרסקי משיקה את Kaspersky Small Office Security –  עם הגנה מורחבת על עסקים קטנים מפני תוכנות כופר

מעבדת קספרסקי משיקה את Kaspersky Small Office Security –  עם הגנה מורחבת על עסקים קטנים מפני תוכנות כופר

מעבדת קספרסקי משיקה גרסה חדשה של תוכנת Kaspersky Small Office Security שנועדה כדי לסייע לעסקים קטנים מאוד (VSB) לעמוד בפני המספר הגדל והולך של איומי סייבר. עם יכולות מתקדמות נגד מתקפות כופר, הגנה משופרת על פעולות פיננסיות מקוונות וניטור ידידותי למשתמש של מצב האבטחה, Kaspersky Small Office Security יכול לסייע לעסקים הקטנים לשגשג באמצעות הרחקת התוקפים.

ksosבהמשך למחקר האחרון שביצעה מעבדת קספרסקי, שמצא כי 42% מהעסקים הקטנים מודאגים מאיום תוכנות הכופר, הגרסה החדשה של Kaspersky Small Office Security מציעה הגנה מורחבת נגד האיום הגובר של תוכנות כופר מצפינות. יכולות נגד תוכנות כופר אלו, הקיימות ברכיב ה-System Watcher, לא רק חוסמות ניסיונות הצפנה זדוניים, אלא גם מפעילות גיבוי אוטומטי ואחזור מלא.

כאשר יותר מחצי מהעסקים הקטנים מאוד בארה"ב מסתמכים כיום על בנקאות ניידת לצרכי גישה וניהול של החשבונות שלהם, הפופולאריות הזו של פעולות פיננסיות ברשת לא חמקה מעיני קהילת עברייני הסייבר. כדי להילחם בכך, מחזק מאפיין Safe Money משופר, הכלול בפתרון לעסקים קטנים, את ההגנה על עסקאות כספיות מפני הונאות פיננסיות. הפתרון מגן מפני פעולות העתקת מסך או יכולות של לוח העתקה, שעברייני הסייבר מסתמכים עליהם כדי לגנוב נתונים יקרי ערך ונכסים פיננסים מעסקים.

נוסף לשיפורים חשובים אלה, הגרסה החדשה של Kaspersky Small Office Security גם מספקת לעסקים קטנים דרך פשוטה לניטור מצב האבטחה שלהם. באמצעות לוח בקרה בענן, עסקים מקבלים מבט כולל על מצב ההגנה של כל המכשירים ברשת שלהם – ממחשבים אישיים וניידים, דרך שרתי קבצים ועד למכשירים ניידים. המשמעות של פורטל מקוון שכזה, היא שניתן לגשת למידע מכל מקום, בכל זמן, ולהפעיל הגדרות הגנה או לשנות אותן על פי הצורך, כדי לסייע לעסקים להישאר מוגנים באמת.

"עם האיום הגדל והנזקים שמייצרים תוכנות כופר – השדרוגים האחרונים בפתרון העסקים הקטנים שלנו מאפשרים לעסקים הקטנים לשמור על מצב 'פתוחים לעסקים', גם לאור אופק איומים המשתנה כל הזמן. ההסתמכות על עסקאות מקוונות וניידות בין ספקים ולקוחות  הפכה את השמירה על פעולות פיננסיות לחשובה ביותר. ערכנו שיפורים שיסייעו לעסקים קטנים להתמקד בהגדלת העסק ושמירה על יתרון תחרותי", אמר נעם פרוימוביץ, מנכ"ל קספרסקי ישראל.

Kaspersky Small Office Security, שתוכנן במיוחד עבור עסקים עם 5-25 מחשבים, זכה לתארי האבטחה הרבים ביותר עבור מחשבים, שרתי קבצים, ניידים ומכשירים ניידים, כשהוא מגן על עסקים מפני התקפות מקוונות, הונאה פיננסית, תוכנות כופר ואובדן נתונים.

למידע נוסף על הפתרון ראו כאן

אודות קספרסקי

 Kaspersky Lab היא חברת אבטחה גלובלית שנוסדה ב-1997. מודיעין האיומים ומיומנות האבטחה המוכחות שלה עומדים בבסיס פתרונות ושירותי האבטחה שהיא מספקת והמסייעים להגן על חברות, ארגונים, תשתיות קריטיות, גופי ממשל ומשתמשים פרטיים  ברחבי העולם. פורטפוליו המוצרים המקיף של מעבדת קספרסקי כולל פתרונות אבטחה מובילים למשתמשי קצה ומספר פתרונות ושירותים מתמחים במאבק נגד האיומים הדיגיטליים המתפתחים. יותר מ-400 מיליון משתמשים ו-270,000 אלף לקוחות ארגוניים ברחבי העולם מוגנים על ידי טכנולוגיות קספרסקי ברחבי העולם. לפרטים נוספים בקרו ב-www.kaspersky.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות