<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > מכונית ללא נהג > ולנס ו- STMicroelectronics הכריזו על שיתוף פעולה בתחום החיבוריות ברכבי העתיד

ולנס ו- STMicroelectronics הכריזו על שיתוף פעולה בתחום החיבוריות ברכבי העתיד

ולנס (Valens), חברת השבבים הישראלית, המפתחת והמובילה העולמית של טכנולוגיית HDBaseT, ו- STMicroelectronics הכריזו היום על שיתוף פעולה בהטמעתה של טכנולוגיית HDBaseT Automotive בכלי הרכב העתידיים. HDBaseT Automotive מייעלת בצורה משמעותית את החיבוריות ברכב, והיא היחידה המאפשרת להעביר נתונים בהיקף של עד שישה ג'יגה ביט, הכוללים אודיו, וידאו, דאטה, USB ועוד, על גבי זוג חוטים (UTP) בודד, ללא סיכוך. הטכנולוגיה מאפשרת חיבוריות של מערכות הבטיחות והבידור מבוססות המידע hdbaset-automotiveברכב (Infotainment), ברוחב פס גבוה, ללא דחיסה או השהייה, תוך אספקת ביצועים מקסימליים, אמינות וחסינות בפני רעשים.

ולנס, ממציאת טכנולוגיית HDBaseT ומקימת ארגון HDBaseT, מביאה עימה לשותפות את ניסיונה ומומחיותה בטכנולוגיה, במטרה להטמיעה בייצור ההמוני של רכבי העתיד. STMicroelectronics  ספקית שבבים מובילה לשוק הרכב העולמי, תתרום מניסיונה הרב בתכנון וייצור שבבים, תוך עמידה בתקנים ובדרישות המחמירות לעמידות ולאיכות הנדרשת בתחום הרכב.

דרור ירושלמי, מנכ"ל ולנס: "אנו שמחים להוסיף את השותפות עם STMicroelectronics לאבני הדרך המשמעותיים שהציגה ולנס בהתאמת טכנולוגיית HDBaseT לשוק הרכב ובטוחים שהיא תסייע בהטמעתה במכוניות. כמכפילת כח, אנו בטוחים כי STMicroelectronics תסייע לנו להגדיל את החשיפה של טכנולוגיית HDBaseT Automotive לשחקנים המרכזיים בשוק הרכב".

דרור ירושלמי

דרור ירושלמי

"הובלה רציפה של שירות איכותי לתעשיית הרכב העולמית, תוך מיקוד קבוע בתחום הנהיגה החכמה, מאפשרת ל-STMicroelectronics להבין את הפוטנציאל הגלום בטכנולוגיית HDBaseT Automotive מבחינת ההספק, הביצועים, היעילות והעלויות הנמוכות. זו הסיבה שאנו שמחים להיות חלק משיתוף הפעולה עם ולנס בהטמעת הטכנולוגיה בשוק הרכב העולמי תוך שמירה על אמינות ואיכות הגבוהות ביותר", אמר פאביו מרצ'יו, סגן נשיא בחטיבת התכנון לתחום האוטומוטיב ב-STMicroelectronics.

אודות Valens

ולנסValens) ) הינה חברת שבבים ישראלית שהוקמה כסטרטאפ בשנת 2006. החברה היא המפתחת והמובילה העולמית של טכנולוגיית HDBaseT המאפשרת התקנה פשוטה, יעילה וחסכונית יותר של מערכות לשוק האודיו וידאו והרכב להפצת תוכן מולטימדיה Ultra-HD ללא דחיסה ולמרחקים ארוכים. הטכנולוגיה שפיתחה ולנס הפכה לתקן עולמי המוגן בפטנט, אשר מקודם באמצעות ארגון HDBaseT. הארגון הוקם על ידי ולנס בשנת 2010, בשיתוף עם LG, סמסונג ו-Sony Pictures Entertainment. ארגון HDBaseT הוקם במטרה לקדם את התקן להפצת תכני מולטימדיה בעסקים, מקומות ציבוריים, כלי רכב ובתים, ולחבר בין שחקני מפתח מובילים בשוק מוצרי הקצה. כיום חברות בארגון HDBaseT מעל ל- 170 חברות, בהן יצרניות האלקטרוניקה המוכרות בעולם, כגון: פנסוניק, פיליפס, NEC, פיוניר, היטאצ'י ועוד. ולנס מעסיקה כיום כ-200 איש, רובם במטה ההנהלה והפיתוח של החברה בהוד השרון, והשאר בסניפיה בארה"ב, יפן, הונג-קונג, דרום קוריאה וטאיוואן. מנכ"ל החברה, הנמנה על מייסדיה, הנו דרור ירושלמי. למידע נוסף: http://www.valens.com

אודות STMicroelectronics

STMicroelectronics היא חברת מוליכים למחצה גלובאלית המספקת פתרונות ומוצרים חכמים וחסכוניים באנרגיה הנמצאים בליבם של מוצרי אלקטרוניקה במגוון תחומים בחיי היום-יום. יחד עם שותפי החברה, מאפשרת החברה נהיגה חכמה יותר, מפעלים חכמים יותר, ערים ובתים, זאת במקביל למכשירים החכמים הניידים וכן לתחום ה"אינטרנט של הדברים". ההכנסות נטו בשנת 2015 הסתכמו ב-6.9 מיליארד דולר ויותר מ-100 אלף לקוחות ברחבי העולם. למידע נוסף: www.st.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות