<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > מכונית ללא נהג > רנו מחפשת חדשנות בת"א

רנו מחפשת חדשנות בת"א

קבוצת בכירים מהנהלת רנו העולמית ומעבדות החדשנות של רנו בת"א ובסיליקון ואלי השתתפו בכנס Ecomotion במרכז פרס לשלום והציגו את טוויזי (Twizy) המכונית החשמלית

סרג' פסולונגי – מנהל מעבדות החדשנות של רנו-ניסאן, אנטואן באסוויל – דירקטור מעבדות החדשנות של רנו בת"א, וד"ר שאול רייכמן – ראש מעבדת החדשנות רנו בת"א. צלם: שלומי מזרחי

סרג' פסולונגי – מנהל מעבדות החדשנות של רנו-ניסאן, אנטואן באסוויל – דירקטור מעבדות החדשנות של רנו בת"א, וד"ר שאול רייכמן – ראש מעבדת החדשנות רנו בת"א. צלם: שלומי מזרחי

הקומפקטית של רנו, עם אפס פליטות מזהמים (Zero Emissions) , שתוכל לשמש סטארטאפים ישראלים כפלטפורמה פתוחה כדי לפתח, להטמיע ולבדוק טכנולוגיות חדשניות.

"אנו נרגשים להיות חלק מהסצנה התוססת של אומת הסטארטאפ", אמר סרג' פסולונגי, מנהל מעבדות החדשנות של רנו-ניסאן, שגם היה דובר בכנס. "בשל החשיבות של האקו-סיסטם הישראלי, והפוקוס החזק שלו על פתרונות לעולם הרכב, המעבדה בת"א היא השניה שנפתחה, אחרי זו בארה"ב, ואחריה נפתחה מעבדה בפריס."

יחד עם סרג', היו אנטואן בסוויל – דירקטור מעבדות החדשנות של רנו בת"א, ג'רמי פפן, סגן נשיא לאסטרטגיה ופיתוח עסקי בקבוצת רנו, ז'אן כריסטוף לבאר – מוביל החדשנות והשותפויות בבנק RCI, אלן ז'ירו – ה"אבא" של טוויזי, ד"ר שאול רייכמן, ראש מעבדת החדשנות בת"א, ואבי קנת – סמנכ"ל סחר בקרסו מוטורס, יבואנית קבוצת רנו-ניסאן בישראל אשר תומכת במעבדת החדשנות בת"א.

EcoMotion (אקומושן), בראשות המנכ"לית ליאור זנו, היא מיזם משותף של המכון הישראלי לחדשנות (מלכ"ר), מנהלת תחליפי דלקים ותחבורה חכמה במשרד ראש הממשלה, ובתמיכת המשרד לכלכלה.  חזונה של EcoMotion, הוא לבסס את ישראל כמרכז חדשנות עולמי לתחבורה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות