<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > מכונית ללא נהג > אפליקציית הניווט הקהילתית Waze מגיעה לדגמי פורד 2018 המצוידים במערכת SYNC 3

אפליקציית הניווט הקהילתית Waze מגיעה לדגמי פורד 2018 המצוידים במערכת SYNC 3

 

Waze in SYNC 3לקוחות פורד יוכלו בקרוב ליהנות מגישה קלה במיוחד לאפליקציית Waze – אשר שולבה במערכות SYNC AppLink של פורד. משתמשי Waze יוכלו לקבל הוראות ניווט ומידע על מצב התנועה בזמן אמת על גבי מסך המגע של SYNC 3, ולשלוט באפליקציה באמצעות פקודות קוליות.

הודות לאינטגרציה המלאה בין הפלטפורמות – הכוללת תמיכה מובנית במכשירים מבוססי iOS – לקוחות פורד יוכלו לחבר את הסמארטפון שעליו מותקנת אפליקציית Waze אל שקע ה-USB שבמכונית ואפליקציית הניווט תוצג ישירות על גבי מסך המגע המובנה. הממשק החדש יעניק לנהגים גישה קלה ונוחה לפונקציות השונות של Waze דרך צג גדול יותר ובשילוב עם מערכת האודיו הפנימית ברכב. כל התכונות הנפלאות שמשתמשי Waze מכירים יהיו נגישות, כאמור, דרך מסך המגע המובנה בדגמי פורד, כולל פיצ׳רים עדכניים, כמו Talk to Waze – המאפשר לשלוט באפליקציה באמצעות פקודות קוליות; ותמיכה במסלולי נסיעה שיתופית (HOV) המציגים אפשרויות ניווט נוספות וזמני הגעה המבוססים על נסיעה בנתיבים לכלי רכב בתפוסה גבוהה. כל דגמי 2018 של פורד שיושקו בשבועות הקרובים ויהיו מצוידים במערכת SYNC 3 בגרסה 3.0 ומעלה יתמכו ביכולת להציג את Waze על גבי מסך המגע שבמכונית. כלי רכב אחרים של פורד המותאמים ל-SYNC 3 יתמכו באפשרות החדשה לאחר התקנת עדכון (אלחוטי או דרך USB).

 

אודות חברת פורד

חברת פורד היא חברת רכב וניידות עולמית, שבסיסה בדירבורן, מישיגן. עסקי הליבה של החברה כוללים תכנון, ייצור, שיווק, מימון ומתן שירותים לשורה שלמה של מכוניות, משאיות, רכבי שטח וכלי רכב חשמליים של פורד, כמו גם למכוניות היוקרה לינקולן, סיפוק שירותים פיננסיים באמצעות Ford Motor Credit Company ופועלת כדי להפוך למובילה בכל הנוגע לכלי רכב חשמליים, כלי רכב אוטונומיים ופתרונות ניידות. פורד מעסיקה כ-203,000 עובדים ברחבי העולם. לקבלת מידע נוסף על אודות פורד, מוצריה העולמיים ותוכנית הקרדיט של פורד, נא בקרו באתר: www.corporate.ford.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות