<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > כלים חדשים, סביבה חיובית: מתכון לתרבות מנצחת

כלים חדשים, סביבה חיובית: מתכון לתרבות מנצחת

נטלי אברבאנל

נטלי אברבנאל

מאת נטלי אברבנאל, קמינריו

חיפשתי חברת טכנולוגיה עם מוצרים חדשניים, אנשים ידידותיים, אווירה עבודה אינטנסיבית – זה הרגע שבו מצאתי את קמינריו (חברת אחסון all-flash מובילה). האווירה החיובית של החברה היא מה שעושה את העבודה למהנה.

למה אני מתכוונת ב'אווירה חיובית'? אנחנו יודעים מה המטרות שלנו, ואנחנו עובדים יחד כדי להשיג אותן. קמינריו מעודדת חשיבה ופיתוח עצמי, ותומכת בעבודת צוות.

עבדתי בחברות גדולות, וכאן התחושה שונה. אנחנו כמו משפחה. הטכנולוגיה והמתודולוגיות בהן אנו משתמשים הן חוד החנית, והמוצר שלנו חדשני. יש לנו מגוון משימות שצריכות להתבצע, לעומת עבודה על נושא ספציפי אחד, כשעושים אותו הדבר שוב ושוב.

חלק מהכלים בהם השתמשתי בפרויקטים שלי כאן כוללים את כלי התוכנה המתקדמים Elasticsearch, Pyrasite ו- PyCharm. לכן, מי שאוהב לעבוד עם התוכנה והטכנולוגיה העדכניות ביותר כדי לשפר תכונות וביצועים של מוצר אותו הוא מפתח, יכול לעשות זאת בקמינריו.

כמובן שההיבט החשוב ביותר מבחינת שביעות רצון בעבודה, הוא הסביבה שעובד מקבל כדי ליישם טכנולוגיות חדשות אלה. לכל אחד מאיתנו בחברה, יש היכולת להשפיע על המוצר – להיות חלק ממשהו משמעותי. לכל אחד יש חובות ומחקרים משלו, אבל אנחנו עובדים היטב יחד.

בקמינריו, אני מוקפת באנשים חכמים ויצירתיים. כולנו לומדים אחד מהאחר. למשל, כאשר התבקשתי להציע שיפור ספציפי העוסק בסנכרון זמן עבור המוצר שלנו, היה עלי לחקור אפשרויות בעצמי.  עם זאת, העצות והידע המחקרי מהעמיתים שלי, עזרו לי מאוד לתכנן את הפתרון. אנחנו גם משתמשים במתודולוגיות ספציפיות מוכוונות-צוות לשיפור המוצר, כגון טכניקת scrum לפיתוח תוכנה, וסיעור מוחות.

אני אוהבת ללמוד דברים חדשים, להיכנס לעומקן של טכנולוגיות חדשות, ולפתור בעיות. כאן בקמינריו יש לי שפע הזדמנויות לקחת על עצמי משימות חדשות, לפתור בעיות, וליישם את הטכנולוגיה העדכנית ביותר. מערכת אחסון ה- all-flash שאנחנו מפתחים היא מורכבת, כך אני לומדת משהו חדש כל יום, כשאני מנסה ליצור הבדל בעולם אחסון הנתונים.

נטלי אברבנאל היא מהנדסת תוכנה בקמינריו ביקנעם, בעלת תואר ראשון בהנדסת תוכנה ממכללת אורט בראודה בכרמיאל

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות