<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > קיידנס במקום ה-15 ברשימת החברות הרב-לאומיות הטובות בעולם לעבוד בהן של מגזין Fortune

קיידנס במקום ה-15 ברשימת החברות הרב-לאומיות הטובות בעולם לעבוד בהן של מגזין Fortune

lip-bu-tan-1קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) נבחרה על ידי מגזין Fortune ופירמת Great Place to Work® במקום ה-15 בדירוג החברות הטובות בעולם לעבוד בהן, לאחר שעלתה מהמקום ה-21 בו דורגה בשנה שעברה. ההכרה נובעת מהישגיה הגלובאליים של החברה כפי שבאו לידי ביטוי בסקרים שמילאו  אלפי עובדי החברה בקנדה, סין, צרפת, גרמניה, הודו, אירלנד, קוריאה, פולין, ארה"ב ובריטניה. העובדים סיפקו משוב על תנאי עבודתם, מנהליהם, חבריהם לעבודה, על הזדמנויות הצמיחה והיתרונות בסביבת העבודה בקיידנס, ועוד. עובדי קיידנס ציינו את עובדת היותם גאים במקום עבודתם, את רגשי הידידות עם חבריהם לעבודה ואת תחושת ההשפעה של תוצרי עבודתם המקצועית על התעשייה.

"אני גאה על בחירתה של קיידנס כאחת החברות הרב-לאומיות הטובות ביותר לעבוד בהן, זו השנה השנייה ברציפות", כך אמר ליפ-בו טאן, מנכ"ל ונשיא קיידנס העולמית. "אני שמח על התרבות הארגונית האיתנה של החברה, שבאה לידי ביטוי בכל מרכז פעילות שלנו  ברחבי העולם. עובדי החברה, בכל התפקידים, הם מנוע הצמיחה והכח המניע את החדשנות, המחויבות ללקוחות והשותפים ובסופו של דבר, להצלחה".

Cadence Design Systems (קיידנס)

קיידנס מאפשרת חדשנות לתחום התכנון האלקטרוני, וממלאת תפקיד מרכזי ביצירת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של מעגלים משולבים ומוצרי אלקטרוניקה. לקוחות קיידנס משתמשים בתוכנה, חומרה, IP ושירותים נוספים אשר פותחו בחברה, במטרה לתכנן ולבצע וריפיקציה של שבבים מתקדמים, מוצרי אלקטרוניקה צרכנית, ציוד תקשורת ורשת ומערכות מחשוב. מטה החברה שוכן בסן-חוזה, קליפורניה, ומשרדי מכירות, מחקר ופיתוח פזורים ברחבי העולם במטרה לשרת את תעשיית האלקטרוניקה הבינלאומית.

http://www.cadence.com/il/

https://www.facebook.com/CadenceDesignSystemsLtd

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות