<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > הייטק – דור העתיד

הייטק – דור העתיד

נערים ונערות מכלל בתי הספר בלוד סיימו קורס טכנולוגי עשיר בתכנים כגון אבטחת מידע, פיתוח אפליקציות, תלת מימד ועוד

סאמר טק-קבוצתי

סאמר טק-קבוצתי

13 נערים ונערות מכלל בתי הספר בעיר לוד (יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, עולים וותיקים), בוגרי כיתות ז'-ט' סיימו השבוע את קורס  TechSummer   טעימה מעולם ההייטק והיזמות , פעילות קיץ לנוער של עמותת מחשבה טובה, בשיתוף מחלקת החינוך של עיריית לוד, סל מדע (משרד המדע) ובנק לאומי.

הקורס המתקיים זו השנה השלישית, ומועבר על ידי מתנדבים מעולם הייטק והיזמות. הקורס כלל חמישה ימים של תכנים מגוונים כגון אבטחת מידע, תלת מימד, צילום, גרפיקה, יזמות, ניהול עצמי, בנית אתרים, פיתוח אפליקציות, פירוק והרכבת מחשבים, סטארטאפ, פרסום בערוצים דיגיטאליים ועוד. הקורס התקיים במרכז הטכנולוגי מחשבה טובה ויום אחד במרכז קש"ב, לאומי טכנולוגיות, בנק לאומי.

אורנית ישר, מנכ"לית מחשבה טובה: "זוהי השנה השלישית שאנחנו מעבירים קורס קיץ בשיתוף בנק לאומי בעיר לוד. מדי שנה אנחנו חווים הצלחה בהיבט של תרומת סאמר טקידע לנערים ולנערות תוך שילוב תכנים מהנים. הנערים מציינים כי הם מצליחים להעשיר את הידע, להיחשף לטכנולוגיות חדשות וכי כעת הם מבינים שיש להם לאן לשאוף והכי חשוב – יש להם את היכולת לבחור לעשות מה שהם רוצים ומה שמעניין אותם כל עוד ישקיעו וילמדו. עבורנו זו הזכות הגדולה ביותר לאפשר לנערים האלו להאמין בעצמם וביכולתם".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות