<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > קמטק השיקה שיטת בדיקת חדשנית ליישומי FAN-OUT המתבססת על נתוני CAD כאמצעי לייחוס

קמטק השיקה שיטת בדיקת חדשנית ליישומי FAN-OUT המתבססת על נתוני CAD כאמצעי לייחוס

 

השיטה החדשנית כבר הוטמעה  באתר לקוח עם והניבה תוצאות מעולות

מגדל העמק, ישראל – 22 ביוני, 2016 – חברת קמטק (נאסד"ק ובורסת תל אביב: CAMT), הודיעה היום על השקת מתודת בדיקת חדשנית עבור מארזי Fan-Out ברמת הפרוסה (FOWLP). שיטת בדיקה חדשה זו משווה בין התמונה המתקבלת מהשבבים על פרוסת השבבים המשוחזרת, לבין נתוני  CAD – computer-aided design המשמשים בייצור הפרוסה.

רמי לנגר, סגן נשיא וראש חטיבת השבבים בקמטק אמר: "לקמטק ניסיון של למעלה מ-25 שנה בעבודה עם נתוני CAD במערכות הבדיקות האופטיות האוטומטיות שלנו לתעשיית המעגלים המודפסים. פיתוחה של שיטה חדשה זו לבדיקת יישומי Fan-Out מבוססת על ניסיון זה ועל הידע המצטבר שלנו".

"מומחים בתעשייה צופים כי השימוש טכנולוגיית Fan-Out למארזים מתקדמים יצמח בקצב של למעלה מ-30% בשנה במהלך השנים הקרובות. תהליך ייצור מארזים בטכנולוגיית ה- Fan-Outיוצר אתגרי בדיקה רבים, בעיקר בשל עניינים הקשורים ליישור. אנו מאמינים ששימוש בנתוני CAD כאמצעי ייחוס למעקב אחר פרוסות משוחזרות, יהפוך את מוצר ה- Eagle שלנו לבחירה המועדפת ליישומי Fan-out".

אודות קמטק

קמטק מספקת פתרונות בדיקה אוטומטיים המאפשרים ללקוחות לייצר ולספק את המוצרים שלהם בתנובה (Yield) וברמת אמינות גבוהה ביותר. קמטק מפתחת, מייצרת ומשווקת את מערכות הבדיקה שלה לשלוש תעשיות עיקריות: מוליכים למחצה, מעגלים מודפסים ומצעים  ל-IC. קמטק מציעה מענה טכנולוגי לצרכים של תעשיות אלה, באמצעות פתרונות ייעודיים המבוססים על פלטפורמה רחבה ומתקדמת של טכנולוגיות. למידע נוסף: www.camtek.com.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות