<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > נא להכיר: הרובוט התעשייתי הראשון בעולם שגם יודע לקעקע

נא להכיר: הרובוט התעשייתי הראשון בעולם שגם יודע לקעקע

AA Robot V1.7.00_03_01_12.Still054טרנד הקעקועים צועד עם הזמן. הבשורה הטריה ביותר מהתחום מגיעה כעת מאוטודסק, מובילה גלובאלית בתחום העיצוב ב- 3D ובתוכנות הנדסה ומצמד מעצבים צרפתים צעירים, פייר אם וג׳והאן דה סילביירה, המכנים עצמם Appropriate Audiences, שהביאו לאוויר העולם את הרובוט התעשייתי הראשון בעולם שגם יודע לקעקע.

הצוות הצרפתי שוחר הקעקועים התארח לא מכבר במעבדות היצירה של אוטודסק, ב-Pier 9 שבסן פרנסיסקו, מקום המארח אמנים ויוצרים ומספק להם את מכלול הכלים המתקדמים ביותר ומעמיד לרשותם מגוון טכנולוגיות עכשוויות.

הצוות מספר כי לפני שהתחילו לבנות את הרובוט התעשייתי המקעקע הראשון בעולם, מסביר הצוות, צריך ליצור סריקת תלת מימד של האיבר המקועקע ולהתאים לו את הקעקוע (באמצעות תוכנה ייעודית שפיתחו למשימה). ואז? מבקשים מהמתנדב האמיץ לשבת מאוד מאוד מאוד בשקט, בזמן שזרוע רובוטית, המחוברת למכשיר קעקוע פוצחת במשימה. לדברי השניים, הבעיה המרכזית AA Robot V1.7.00_02_43_01.Still047בפרוייקט היתה לתכנן את הזרוע כך שתוכל לקעקע איבר אנושי שאינו אחיד במידותיו ובנוסף לכל אינו שטוח. וכן, הם מספרים שלאחר שהוכיחו התכנות הם מתכוונים להתחיל בייצור מסחרי וכי מכוני קעקוע כבר עומדים בתור עם הזמנות למכונות.

אודות Autodesk

Autodesk, היא מובילה גלובאלית בתחום העיצוב ב- 3D ובתוכנות הנדסה. Autodesk יוצרת תוכנות, שירותי ענן ואפליקציות למגוון רחב של תעשיות כולל: אדריכלות, הנדסה, תשתיות, בניה, ייצור, רכב, מדיה, בידור, עיצוב פנים ואמנות דיגיטלית.

Autodesk ישראל:

בהתאם למטרת החברה למשוך ולשמור על מיטב הטאלנטים, משרד Autodesk בתל אביב נפתח לראשונה בנובמבר 2009, כדי לאפשר גישה למתכנתים הטובים בסוגם, המהנדסים והיוצרים שחיים בישראל. כיום, עם מעל 120 עובדים, הממוקמים בשדרות רוטשילד בתל אביב, בלב "עמק הסטארט-אפים התל אביבי", תפקידה של שלוחת Autodesk הוא לשמש כמרכז R&D לשירותי הענן והכלים לתוכנות המובייל ולאחרונה, גם כבית יצירה ופיתוח לפלטפורמת הדפסת התלת-מימד Spark.

Autodesk ממשיכה לחפש את המתכנתים הטובים והמבריקים ביותר שיש לישראל להציע ומחפשת סטארט-אפים עם מומחיות בטכנולוגיית ענן, עיצוב מובייל והדפסת תלת-מימד.

לאתר האינטרנט של החברה ולחיפוש האתגר הבא: http://www.autodeskrnd.co.il/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות