<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > רפואי וביו-מד > חברת 3D Systems תרמה סימולטור רפואי לטכנודע

חברת 3D Systems תרמה סימולטור רפואי לטכנודע

לשימוש ולימוד אלפי בני נוער המבקרים במקום מדי חודש

חברת 3D Systems שרכשה את חברת הסטארט אפ הישראלית סימבניוקס לפני כשנתיים, המפתחת סימולטורים באמצעים של מציאות מלאכותית לניתוחים זעיר פולש%d7%98%d7%9b%d7%a0%d7%95%d7%93%d7%a2-%d7%9c%d7%94%d7%a4%d7%a6%d7%942נים ורובוטים, תרמה לטכנודע – מרכז לחינוך מדע וטכנולוגיה בחדרה, סימולטור רפואי, שיאפשר לבני נוער המבקרים במקום להיחשף באופן פעיל לתחום הניתוחים הזעירים.

הסימולטור החדש שולב ביחידה לסימולציה רפואית, בה מבקרים מדי חודש אלפי בני נוער בכיתות
ה'-י"ב. בנוסף לסימולטור החדש, חידשה חברת 3D Systems סימולטור נוסף הקיים כבר בטכנודע, אשר משמש את המבקרים לצורכי תרגול של צנתור לב.

מנכ"ל הטכנודע, ד"ר גדי מדור: "הקשר בין חברת סימביוניקס לטכנודע נמשך ברצף כבר שנים רבות, והדבר מאפשר לבני הנוער חוויית למידה שלא היתה נמצאת בהישג ידם, לולא הקשר היפה הזה.

התעשייה הישראלית מתחומי הרפואה והביוטכנולוגיה היא מהמתקדמות בעולם, וחברת 3D Systems מהווה את חוד החנית בתחום. כבוד הוא לנו לתת במה לחברות כה מתקדמות תחת קורת הגג של המרכז המדעי טכנולוגי טכנודע".

בעתיד הקרוב יבנה במתחם הטכנודע גם המוזיאון הישראלי לרפואה, שם תיוצג חברת 3D Systems בין יתר חברות העל מהתחום – בכבוד ובגאוה כחול %d7%a1%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%9c%d7%98%d7%95%d7%a8לבן.

רן ברונשטיין, סגן נשיא מחקר וניהול Healthcare 3D Systems: "אנו עדים למגמות עולמיות בתחום המציאות המדומה, כאשר יש התחזקות של הטכנולוגיה במגוון תחומים בחיינו כולל התחום הרפואי. חשוב לנו שנוער שוחר מדע ייחשף גם ליכולות הטכנולוגיות בתחום זה של חברה ישראלית מובילה. אנחנו בטוחים שהסימולטורים הפועלים בטכנודע יאפשרו לבני הנוער להבין את התחום, להתחבר אליו ובתקוה להתמקצע בו בעתיד".

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות