<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > 3D > דאסו סיסטמס משיקה את תוכנית היזמות הגלובלית לליווי סטארט-אפים, יזמים ויצרנים

דאסו סיסטמס משיקה את תוכנית היזמות הגלובלית לליווי סטארט-אפים, יזמים ויצרנים

דאסו סיסטמס תסייע לחברות סטארטאפ ישראליות להתפתח עם פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE בענן, הכוללת הדרכה ושירותי אב טיפוס מקוונים. מסלולי התכנית מותאמים אישית לצרכים הספציפיים של הסטארט-אפ וכוללים גם רשת תמיכה של אנשי מקצוע מכל העולם.

FREDERIC VACHER

FREDERIC VACHER

דאסו סיסטמס  הודיעה לאחרונה על הקמת תכנית היזמות גלובלית אשר תאיץ את הפיתוח של חברות סטארט-אפ, יזמים ויצרנים. התוכנית ממנפת את פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE, ואת היישומים והמומחיות של קהילת המדריכים והשירותים של של דאסו סיסטמס, ומספקת אב טיפוס מלא ופתרונות מותאמים אישית כולל סוגים שונים של מעורבות, המלווים את המפתחים בכל שלב בפיתוח היוזמה, מהרעיון הראשוני ועד המוצר המוגמר. למעלה מ-1,000 סטארט-אפים ומייקרים מרחבי העולם כבר לוקחים חלק עם דאסו סיסטמס בפיתוח דיגיטאלי של מוצרים ומיזמים. תכנית היזמות הגלובלית, מאפשרת ליזמים להשתמש בעולמות וירטואליים בכדי לייצר שיתופי הפעולה, להיעזר באינטילגנציה המשותפת של הקהילה הוירטואלית בכדי  לשכלל תהליכים של חדשנות, יצירתיות ולהביא להפרייה הדדית של רעיונות. יזמים יכולים לקדם פרויקטים המשלבים IoT וטכנולוגיות נוספות, לעצב ולבדוק את המוצר שלהם, לגשת לשירותי בניית אביטיפוס ולהשתמש בשיטות הדפסת תלת המימד העדכניות ביותר. כמו כן, הם יוכלו לשתף את הידע שלהם עם רשת מוסמכת של אנשי מקצוע, מומחים ועמיתים מתעשיות שונות. הואיל ולחברות סטארט-אפ יש צרכים שונים בכל אחד משלבי מחזור החיים שלהם, גישה טכנולוגית הדרכתית ושיווקית אחידה-  once size, אינה מספקת את רמות התמיכה השונות הנדרשות בכדי לסייע להם להגיע לכדי שיווק המוצרים מהר יותר, ואינה נותנת מענה הולם לאתגרים העסקיים הגלומים בעולם הסטארט-אפ כמו מימון, תשתיות IT  ומכירות.

מסלולי תוכנית היזמות הגלובלית כוללים יישומי עיצוב והדרכה של SOLIDWORKS ליזמים לפרויקטים המתמקדים בחדשנות מכנית, וכן האצה משמעותית במעבדת ה- 3DEXPERIENCEעבוד חברות סטארט-אפ הנתקלות בקשיים ואתגרים בתהליך הפיתוח וצריכות ליווי והדרכה, בבניית אבות טיפוס ושיווק. ההדרכה נעשית באמצעות רשתות, חממות, מאיץ ו- FabLab הכוללת שותפים ברחבי ארצות הברית ואירופה. תכניות היזמות הגלובלית כוללת גם את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE על ענן. הפלטפורמה מאפשרת ניהול קהילה תמיכה ושירות אשר מכניסים לתהליך הפיתוח מהירות, זריזות, גמישות, ניסיון ושיתופי פעולה. כל אלו הם דברים הכרחיים וחיוניים לפרויקטים הדורשים יותר מאשר רק מוצרים חדשים שיוצרו על-ידי מהנדסים.

"יזמים אמרו לנו שהם מעריכים את החממה של הקהילה החברתית יותר מהכל, ואנחנו הקשבנו להם." אומר פרדריק ואצ'ר, מנהל חדשנות אסטרטגית בחברת דאסו סיסטמס. " דאסו סיסטמס אוהבת סטארט-אפים, ופרויקט היזמות הגלובלית תומך בתהליכי חדשנות בכך שהוא מספק אפליקציות על ענן וקהילות מקוונות ושירותים, לא משנה מה הענף שלהם או המוצר צריכים בכל שלב התפתחות. הימים בהם רק חברות גדולות היו בעלות כישורים אדירים, משאבים ויכולות שהניבו פריצות דרך, נגמרו. אנחנו מהווים זרז ופתח עבור חברות גדולות וסטארט-אפים קטנים לייצר קונספטים, ולחבר בין וירטואלי למציאות, ולהעצים את רנסנס החדשנות."

למידע נוסף אודות תכנית היזמות הגלובלית של דאסו סיסטמס: https://www.3ds.com/how-to-buy/empowering-startups/

 

 

אודות דאסו סיסטמס

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE , מספקת לעסקים ולאנשים סביבות וירטואליות לדמיין חידושים ברי- קיימא. פתרונות מובילי העולם של דאסו סיסטמס משנים למעשה את האופן שבו המוצרים מתוכננים, מעוצבים, מיוצרים ונתמכים. הפתרונות השיתופיים של דאסו סיסטמס מטפחים חדשנות חברתית ומרחיבים את גבול האפשרי בעולם הווירטואלי לשיפור העולם האמיתי. הקבוצה מביאה ערך ליותר מ -220,000 לקוחות מכל הגדלים, בכל הענפים וביותר מ -140 מדינות ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו אותנו באתר: www.3ds.com

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות