<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים

8200 EISP

רקע על האקסלרטורתוכנית היזמות של בוגרי 8200 – EISP, נוסדה בשנת 2010 בכדי לרתום את ההון האנושי, הידע והנטוורקינג של בוגרי 8200 לטובת קידום סטארט-אפים ישראלים בכלל – גם כאלה שאינם מובלים על ידי בוגרי 8200. (התוכנית פתוחה ליזמים ישראלים בכלל).

 • מה התוכנית כוללתהתוכנית נמשכת בסה"כ 6 חודשים.
 • ליבת התוכנית היא Boot-camp של 13 ימים מלאים של הרצאות, סדנאות ומפגשים עם יזמים סדרתיים, משקיעים ומנטורים – כאשר כל מפגש מתמקד בסוגיות ובעיות שונות. ב-Boot-camp משתתף יזם מוביל אחד מכל סטארט-אפ שמתקבל לתוכנית, ובדרך זו אנו יוצרים בליבת התוכנית חוויה מאד אישית, ובונים קבוצה אינטימית של 20 יזמים מובילים היכולים להתייעץ האחד עם השני על הבעיות המהותיות ביותר בסטארט-אפ שלהם.אנו פועלים בשיטה הזו מ-2010 והיא מוכיחה את עצמה מאד.
 1. משתתפי הסטארט-אפים מקבלים:
 2. גישה לרשת בוגרי 8200 של עמותת בוגרי היחידה, הכוללת 14 אלף בוגרים (יכולים להשתתף באירועי הנטוורקינג, לחפש עובדים, ועוד);
 3. חלל עבודה משותף ב-WeWork תל אביב;
 4. קבוצת יזמים ותיקים שמסייעת לסטארט-אפים המשתתפים בתוכנית בתהליך ליווי אישי (מנטורינג);
 5. וכן Office hours (שעות ייעוץ מקצועי) עם שותפי התוכנית השונים – על גיוס הון-סיכון, מוצר, שיווק, סוגיות פיננסיות ומשפטיות, ועוד.
 6. בסוף התוכנית ישנו Demo-day, אירוע סיום בהשתתפות 300 משקיעים מהתעשייה, עם לא מעט חשיפה.
 • האם יש אחוזים או השקעה התוכנית אינה מעניקה מימון ישיר לסטארט-אפים, אך לא לוקחת אקוויטי או בעלות על הקניין הרוחני של הסטארט-אפים בשום צורה.

דמי ההשתתפות בתוכנית הם סמליים – 500 ש"ח למיזם. (רק למי שמתקבל)

מתי נפתחת ההרשמה למחזור הבא ההרשמה למחזור הבא צפויה להיפתח בשלהי ספטמבר 2015. יזמים המעוניינים להתעדכן במועד הפתיחה המדויק, יכולים להירשם באתר שלנו – ונעדכן אותם כשזה קורה. ההרשמה תסתיים בנובמבר 2015 – ואז יחל הליך המיון.

 

 • מתי נפתח המחזור הבא המחזור הבא צפוי להיפתח בינואר 2016 (עד יולי 2016).

 

 • האם אתם מחפשים סטארט-אפים בתחום מסוים? לא! אחד הבידולים המשמעותיים בתוכנית היא העובדה כי אנו מקבלים יזמים מכל התעשיות – ולא רק מהתעשיות ה"מקובלות" יותר. כ-75 בוגרי התוכנית מובילים היום סטארט-אפים הנפרסים על יותר מ-15 תעשיות שונות – וביניהן (בנוסף למדיה, אינטרנט ואפליקציות) גם מדיקל, חומרה, IT וסייבר, ואפילו במה ותיאטרון.

 

 • אלו חברות בפורטפוליו שלכם (בוגרים) יש לנו 75 חברות בוגרות, 58 מהן עדיין פעילות ומובלות על ידי הבוגרים שלנו, תוך שהן מגייסות מעל ל-180 מיליון דולר (ממוצע של 3.5 מיליון דולר לסטארט-אפ) ומעסיקות כ-400 עובדים בישראל ובחו"ל. עד כה היו לנו גם 2 אקזיטים.

 

אודות מערכת ITnews

נגישות