<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > אפליקציות אינטרנט > Lighthouse: מאה מנטורים, מהמובילים בתחומם, ילוו מקרוב את הסטארט-אפים במתחם היזמות החדש ברעננה

Lighthouse: מאה מנטורים, מהמובילים בתחומם, ילוו מקרוב את הסטארט-אפים במתחם היזמות החדש ברעננה

בין המנטורים המלווים: שלמה נטף, ממנהלי NetApp לשעבר, ד״ר JP Huang, מייסד ויו״ר קבוצת ההשקעות הסינית JPI, ליאור כוכבי, CTO של חברת CYREN, פרופ׳ רון נבארו, מעצב תעשייתי מהמוכרים בעולם, איתן ברוקר, מנהל אינקובטור HP, עו״ד יונתן קלינגר ופרופ׳ מרים ריינר מהטכניון. המשימה: להגדיל את אחוזי ההצלחה של הסטארט-אפים בישראל

עידו מנור

עידו מנור

הסקלרטור (Scalerator) , Lighthouse הנפתח היום ברעננה, יעמיד לרשות היזמים שישהו במקום, 100 מנטורים שילוו את פעילותם מקרוב. בין המנטורים ניתן לראות שמות בולטים ומוכרים מתעשיית ההייטק הישראלית והבינ"ל כמו למשל: שלמה נטף, ממנהלי NetApp לשעבר ו-Sun Microsystems, ד״ר JP Huang, מייסד ויו״ר קבוצת JPI, מחברות ההשקעה והפיתוח המובילות בסין, ליאור כוכבי, יזם סדרתי ו-CTO של חברת CYREN, פרופ׳ רון נבארו, מייסד AgeCulture ומעצב תעשייתי מהמוכרים בעולם, איתן ברוקר, מנהל אינקובטור HP, עו״ד יונתן קלינגר, עורך דין ׳סייבר׳ ובלוגר, חיות יוגב, מנכ״ל Gaia VSM, המתמחה בשיווק ואסטרטגיה, אריק צנטר, המתמחה בפיתוח עסקי ושיווק גלובלי ופרופ׳ מרים ריינר, מנהלת ה-Touch Lab של הטכניון.

לדברי שניים ממקימי המתחם ומנהליו, עידו מנור, סטארט-אפיסט בעצמו וליאורה הורביץ, לשעבר מהאקסלרטור THE BRIDGE של קוקה קולה " למנטורים יש משמעות גדולה והשפעה רבה על מידת ההצלחה של סטארטאפים, הם כבר "עשו את זה" ועכשיו הם כאן ב- Lighthouse  בשביל לתת בחזרה". המנטורים יוכלו לספק מענה לכל אתגר בחיי הפעילות של הסטארטאפים החל משלב ה- PreSeed ועד לגיוסים מתקדמים יותר ויתמקדו בתחומי ההתמחות של Scalerator, שהם פינטק, סייבר וביטחון, eMed והגיל השלישי ( Aging) ובתחום ה- IoT. "המנטורים שלנו יוכלו לספק מענה אפקטיבי ומדויק לתחום ההתמחות של הסטארטאפ ובהתאמה לשלב הספציפי בו הוא נמצא מבחינת ההתפתחות שלו" אומרים מנור והורוביץ ומוסיפים "לא משנה באיזה שלב ומול אילו אתגרים הסטארטאפ שלך עומד כרגע, אנחנו נדע להציע לך את המנטור הטוב ביותר לבחירתך, אפילו מבחינת הכימיה האישית".

בין 100 המנטורים שכבר התגייסו, נמצאים אנשים שיכולים לתת מענה לייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי ובנקאי, ניהול חשבונות, מיתוג, מיצוב ותקשורת שיווקית, ניהול קשרי משקיעים, פיתוח עסקי, תכנות וניהול טכנולוגיה. המנטורים התחייבו להעניק שעות תמיכה חינמיות, עם אפשרות שימוש בשירותים מורחבים בתעריף מיוחד. הם ילוו את היזמים מיומם הראשון ב-Lighthouse ועד לשלב המוצר/פתרון – כולל ההכנות לפגישה עם משקיעים וביכולתם להתאים לכל אחד ואחת את התוכנית האופטימלית להצלחה.

Lighthouse שישתרע על שטח של כ-1500 מ״ר, נפתח היום באזור ההייטק של רעננה, אחד מהאזורים המפותחים ביותר של ישראל ובצמוד לענקים דוגמת SAP, Amdocs, NICE, Microsoft, חממת TEVA-Philips  ואחרים. הוא נגיש מכל נקודה ולכל נקודה בארץ וכולל מאות נקודות חניה מקורות וגישה נוחה למכון כושר ולקניון רעננה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות