<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > יזמות > בזק בינלאומי תספק את תשתיות המחשוב והתקשורת למרכז הסטארטאפים Lighthouse

בזק בינלאומי תספק את תשתיות המחשוב והתקשורת למרכז הסטארטאפים Lighthouse

אייל צפריר

אייל צפריר

חוזה ההתקשרות נחתם ל-3 שנים ומוערך בלמעלה מחצי מיליון ש"ח

חברת בזק בינלאומי תספק ל Lighthouse, מתחם הסטארטאפים החדש ברעננה, את תשתיות המחשוב האינטרנט והתקשורת כפתרון כולל קצה לקצה, שיאפשר למקום לתת ליושביו סביבה טכנולוגית יעילה ומתקדמת. בין היתר הוקמו במקום: מרכזיית ענן של בזק בינלאומי (IP CENTREX) לעשרות שלוחות, תשתית רשת אינטרנט לחברות הסטארטאפ המתארחות במתחם, רשת WIFI  מבית  RUCKUS ,פתרון אבטחת מידע  מבוסס FORTIGATE, ופתרון NETWORKING מבוסס JUNIPER. לצד תשתיות המחשוב והתקשורת תספק בזק בינלאומי גם את תמיכת ה-IT הנדרשת לכ-350 יזמים ויזמיות המתארחים במקום.

הפרויקט, שהושלם בימים אלו, ארך כ-4 חודשים וחוזה ההתקשרות נחתם ל- 3 שנים. העסקה מוערכת ב-למעלה מחצי מיליון ₪

Lighthouse הינו מרכז סטארטאפים חדש שהוקם לאחרונה ברעננה, חולש על כ-1500 מ"ר ומיועד לתת תמיכה וליווי לסטארטאפים שעוסקים בתחומי אבטחת הסייבר, האינטרנט של הדברים ( IoT), מובייל, דיגיטל, מדיקל  ופינטק (Fintech). המקום מאפשר לסטרטאפים סביבת עבודה תומכת לצד מנטורינג בתחומים השונים.

אייל צפריר, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי: "בזק בינלאומי גאה להעמיד לרשות יזמי Lighthouse את התשתית הטכנולוגית המתקדמת ביותר בשוק וזאת על מנת לתת ליזמים לנסות ולקדם את הסטארטאפ שלהם בצורה מיטבית. בזק בינלאומי מאמינה בסטארטאפים הישראלים ושמחה לסייע להם בכל הקשור לפעילותם."

עמוס טלמור, יו"ר ומייסד Lighthouse: "אנחנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם חברה כמו בזק בינלאומי שמאפשרת לנו ליהנות ממגוון גדול של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ותשתיות אינטרנט במקום אחד, החל מהרגע שיצאנו לדרך נתקלנו בשירות מקצועי, אדיב ומהיר שענה בצורה מיטבית על כל צרכינו".

מתחם לייטהאוס.

מתחם לייטהאוס.

אודות Lighthouse

Lighthouse הינה מודל חדש מסוג scalerator במתחם עבודה נטו, שאינו מגביל את היזמים בזמן, ומיועד להגדלת אחוזי ההצלחה של סטארט-אפים בתחומי הפינטק (Fintech), הסייבר, האינטרנט של הדברים (IoT),

המובייל, המדיקל והדיגיטל.  הייחודיות של המתחם ביצירת אקו-סיסטם, נוכחות תמידית של משקיעים, סל הטבות ותמיכת מנטורים מהשורה הראשונה מישראל ומהעולם החל מהיום הראשון, דרך פיתוח המוצר כתיבת תכניות עסקיות ותכנית שיווקית, עיצוב מוצר, פתיחת משרדים בחו"ל ועד לגיוס ההון. בנוסף, הוקם במתחם CAMPUS הדרכות והרצאות ייחודי.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות