<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > אפליקציות אינטרנט > Dynatrace קיבלה את הציון הגבוה ביותר בתחום הפיתוח והתמיכה באפליקציות של גרטנר

Dynatrace קיבלה את הציון הגבוה ביותר בתחום הפיתוח והתמיכה באפליקציות של גרטנר

גיל גבעתי

גיל גבעתי

Dynatrace, מובילה עולמית בפתרונות לניהול ביצועים בעידן הדיגיטלי, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, דורגה על ידי גרטנר זו השנה השביעית ברציפות כמובילה בתחום ניהול וניטור ביצועי אפליקציות (Application Performance Monitoring Suites). בנוסף להיותה מובילה בתחום שנה שביעית ברציפות, דורגה Dynatrace כמובילה הראשית ביכולת הביצוע (Ability to Execute).

על פי דו"ח גרטנר האחרון, שיצא בחודש דצמבר, הטכנולוגיה החדשה של Dyantrace מבוססת על ארכיטקטורה מודרנית, מה שמאפשר לה לספק תמיכה לטכנולוגיות עתידיות בקלות ובמהירות ולשלב יכולות ניטור אינטואטיביות. בנוסף, צוותי המכירה המנוסים של Dynatrace מספקים לה את היתרון מול המתחרים בקרב לקוחות האנטרפרייז.

"אף חברה בתחום לא משקיעה ב-R&D כמו Dynatrace". כך מספר גיל גבעתי, מנהל מוצרי Dynatrace במטריקס. "לפני 4 שנים Dynatrace חזתה את השינוי שתחום האפליקציות עומד לעבור, וכיום, לאחר הכנה רבה, אנחנו מספקים פתרונות המקדימים את המתחרים שלנו בהרבה. הפתרון של Dynatrace הוא פתרון הניהול והניטור היחידי בשוק המספק ללקוחותיו תובנות מלאות על כל אפליקציה,על כל משתמש, כל הזמן ובכל סביבות הארגון".

Dynatrace מובילה את הדור החדש והמתקדם של פתרונות ניהול וניטור ביצועי אפליקציות. פתרונות החברה מסייעים ללקוחותיה לנטר, לנהל ולצפות בערוצים הדיגיטליים ובאפליקציות מנקודת המבט שלApplication Performance Monitoring Suites משתמש הקצה. למעלה מ- 8,000 ארגונים משתמשים בתובנות אלה כדי לשלוט במורכבות האפליקציות, להשיג זריזות תפעולית, ולהגדיל את ההכנסות באמצעות יצירת חוויות משתמש איכותיות ונעימות עבור לקוחותיהם.

אודות מטריקס

מטריקס, המעסיקה כ- 7,950 מקצועני ,IT מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי ה- IT בישראל מזה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2015 הגיע לכ- 2.3 מיליארד ש"ח. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מן המובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים,הייטק, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. הייחודיות של מטריקס באה לידי ביטוי ביישום טכנולוגיות התומכות ומעצימות את הפעילות העסקית, ביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, וביכולת לצפות קדימה אל הטכנולוגיות המבוקשות של העתיד. למטריקס התמחות ייחודית בפתרונות למגזר הפיננסי וכיום כשליש מפעילות החברה הינה במגזר זה בישראל ובארה"ב בתחומים כגון: מערכות ליבה בנקאיות, פתרונות דיגיטל, CRM,  ניהול סיכונים פיננסים, פתרונות סייבר, מניעת הונאות, BI ומחסני נתונים ועוד. לצד פעילותה העניפה עם חברות וארגונים קטנים ועד ארגונים גדולים,  הקימה מטריקס זרוע עסקית ייחודית תחת השם 8300 המספקת סל של שירותים ופתרונות עבור חברות סטארט אפ והייטק במודלים המתאימים גם לחברות צעירות.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות