<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > אפליקציות אינטרנט > The Weather Company תשלב מידע בזמן אמת אודות תנועת מטוסים סביב העולם

The Weather Company תשלב מידע בזמן אמת אודות תנועת מטוסים סביב העולם

אורן פייקובסקי

אורן פייקובסקי

The Weather Company, שבבעלות IBM, משפרת את שירותי המידע שלה בתחום פעילות הטיסות הכלל-עולמית, ומוסיפה מעקב בזמן אמת אחר תנועת מטוסים, בעזרת מידע המתקבל מ- FlightAware. הכלי המשולב, WSI Fusion, יספק התראות מוקדמות אודות שינויים בטיסות, נמלי תעופה ומרחבים אוויריים, ויאפשר לחברות תעופה לתכנן ולעקוב אחר טיסות – תוך אופטימיזציה של פעילותם וצמצום ההשפעות של שיבושים חיצוניים.        FlightAwareמספקת מידע מ- 12,000 נקודות מעקב אוטומטיות (ADS-B) הכוללות משדרים קרקעיים ב- 160 מדינות.

The Weather Company תשלב את נתוני הטיסות עם מידע מזג האוויר ותחזית מזג האוויר אותם היא מעבדת בזמן אמת, שהוגדרו לא מכבר ככלי התחזית המדוייק בעולם – על מנת להציע תובנות מוקדמות ככל האפשר והמלצות לפעולה המאפשרות לחברות תעופה לקבל החלטות מושכלות יותר אודות צוותים ונוסעים כאחד. באמצעות שיתוף הפעולה, תיהנה The Weather Company מנתוני מעקב מתמיד אחר תנועת מטוסים בכל העולם.

אורן פייקובסקי, מנהל הפיתוח של The weather company ישראל, מוסיף כי: "תחום התעופה רגיש במיוחד להשפעות מזג האוויר. התראה ותכנון מוקדמים מאפשרים טיסות בטוחות יותר, וחוסכים בעלויות ועוגמת נפש הנובעים מאיחורים שהפכו נפוצים למדי. The Weather Company ממשיכה ללא לאות בחזון שלה לאפשר לכולנו למצות יותר טוב את חיינו, בשילוב אופטימלי עם מזג האוויר״.

ADS–B היא טכנולוגיית מעקב שבה קובע מטוס באופן אוטומטי את מיקומו ומשדר אותה, על מנת שאפשר יהיה לעקוב אחריו. המידע יכול להתקבל במגדלי פיקוח כתחליף לנתוני רדאר – או להיקלט על ידי כלי טייס אחרים, על מנת לספק התראה אודות התקרבות מסוכנת בין כלי הטייס, ולאפשר לטייסים לנקוט בפעולה יזומה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות