<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > אפליקציות אינטרנט > ASUS מחלקת עותק של משחק המחשב הפופולארי Assassin’s Creed Origins

ASUS מחלקת עותק של משחק המחשב הפופולארי Assassin’s Creed Origins

 

 לקוחות הרוכשים כרטיס מסך או מסך מחשב מסדרת ROG או ASUS יקבלו עותק חינם של Assassins Creed Origins בגרסת PC

חברת ASUS העולמית מודיעה היום על פעילות עם משחק המחשב הפופולארי Assassin’s Creed Origins. לקוחות שירכשו כרטיס מסך או מסך מהדגמים המשתתפים במבצע של סדרת הגיימינג ASUS ROG או מאחת הסדרות של ASUS, יקבלו עותק חינם של המשחק, באמצעות מפתח Uplay דיגיטלי. פיתוח המשחק החדש, Origins, נמשך ארבע שנים והפעם, הוא מתרחש במצרים העתיקה, בתקופה המכריעה ביותר בהיסטוריה, שתעצב את עתיד הציוויליזציה כולה. דמותו של השחקן היא לוחם צדק בשם 'באייק', מייסד "אחוות המתנקשים", האמון על הגנת מצרים בפני איומים שונים. המשחק צולל אל תוך חוויית משחק עולם פתוח וחושף את הסודות שמאחורי הפירמידות, מיתוסים נשכחים, הפרעונים האחרונים, וסיפור המקורות של 'אחוות המתנקשים'.

asus assassins creedעיקרי המבצע:

  • מפתח Uplay חינם: לקוחות הרוכשים כרטיסי מסך או מסכים מהדגמים המשתתפים במבצע שלסדרות ROG או ASUS יהיו זכאים להורדה חינם של המשחק.
  • תקופת המבצע: על הרכישות להתבצע בתאריכים שבין 6 לאוקטובר עד ה31 לדצמבר, 2017.
  • כרטיסי ה- Uplay ניתנים לפדיון עד ה- 23 לינואר 2018, או עד גמר המלאי. 

המוצרים המשתתפים במבצע: כרטיס מסך ומסכי גיימינג של ROG, ומסכי גיימינג של ASUS:

 כרטיסי מסך:

ROG Poseidon GeForce GTX 1080 Ti, ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti Series, ROG Strix GeForce GTX 1080 Series, ROG Strix GeForce GTX 1070 Ti Series, ROG Strix GeForce GTX 1070 Series, ROG Strix GeForce GTX 1060 Series

מסכי גיימינג:

ROG Swift Series and ROG Strix Series, ASUS MG Series, ASUS VG Series, ASUS VP Series

המבצע יסתיים ב31 לדצמבר או עד גמר המלאי. לפרטים נוספים: אתר המבצע

אודות ROG

Republic of Gamers (ROG) הוא תת-מותג מבית ASUS, שפותח על מנת להציע את חומרת הגיימינג הטובה ביותר בעולם. המותג הוקם בשנת 2006 וכולל מגוון מוצרים חדשניים, הכולל לוחות אם, כרטיסי מסך, מחשבים ניידים ונייחים, מסכים, ציוד אודיו, נתבים וציוד היקפי. המותג  משתתף ואף נותן חסות לאירועי הגיימינג הבינלאומיים המובילים בארץ ובעולם. מוצרי ROG שברו מאות מבחני ביצועים וממשיכים להוות הבחירה המועדפת לגיימרים ברחבי העולם.

אודות ASUS

חברת ASUS נמנית בין החברות המובילות בעידן הדיגיטלי החדש ויוצרת מוצרים העונים באופן מושלם על הצרכים הטכנולוגים של בתים ומשרדים של היום. הפורטפוליו הרחב של ASUS כולל מחשבים ניידים, טאבלטים, סמארטפונים, לוחות אם, כרטיסים גרפיים, ציוד היקפי ועוד, הכול תוך הקפדה על שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ועיצוב מרהיב. בישראל מדורגת החברה בראש מותגי המחשבים המובילים במכירות של מחשבים ניידים למגזר הצרכני (על פי נתוני JFK, 2016) והיא מונה מעל 17,000 עובדים בכל העולם כולל צוות מחקר ופיתוח המורכב מלמעלה מ-5,500 מהנדסים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות