<
יום שישי , ינואר 18 2019
מבזקים
דף הבית > היי טק > אפליקציות אינטרנט > אפליקציית ניהול הבניין דרימפו מציגה לראשונה תיק ניהול בניין דיגיטלי המרכז את כל המידע על תחזוקת הבניין 

אפליקציית ניהול הבניין דרימפו מציגה לראשונה תיק ניהול בניין דיגיטלי המרכז את כל המידע על תחזוקת הבניין 

היסטורית תקלות אינסטלציה1

היסטורית תקלות אינסטלציה

האפליקציה תאפשר לראשונה, לכל בניין ליצור תיק דיגיטלי – הכולל מידע נרחב של היסטוריית תקלות ותיקונים, מפרטי תחזוקה, דיווחי תשלומים, תעודות אחריות תוך גישה ישירה לדיירים, חברת ניהול הנכסים ובעלי המקצוע – מכל מקום ובזמן אמת

אייל לביא, מייסד שותף של דרימפו: "ליקוי התחזוקה הקשים בבנייני רבי קומות, כפי שעלו לאחרונה בדוח משרד השיכון, יכולות להימנע באמצעות האפליקציית דרימפו (DARIMPO) אשר מספקת ממשק המחבר בין הדיירים, ועד הבית או חברת ניהול הנכסים ואנשי המקצוע"

אפליקציית ניהול תחזוקת הבניין דרימפו (DARIMPO) מציגה לראשונה את תיק הבניין הדיגיטלי אשר  כולל מאגר מידע נרחב המרכז את הסטוריית התיקונים והתקלות של הבניין מאז הקמתו, פירוט עבודות שוטפות לאחזקה מונעת, אומדן לתקציב הבניין , מפרטי הבניין, תעודות אחריות וכן אפשרות לצפות בדיווחי תשלומים של הדיירים וחיובים.

למרות שבניינים כיום מאכלסים כמות גדולה של דירות ודורשים ניהול ותחזוקה בהיקפים גדולים, כל מערכת הניהול התנהלה עד כה באי סדר וניירת מה שיצר חוסר יעילות, בזבוז זמן ובעיקר תקשורת לקויה וחוסר אמון בין דיירי הבניין, ועד הבית, חברת ניהול הנכסים ואנשי המקצוע והתפעול. באמצעות האפליקציה  יכולים הדיירים להתעדכן על תיקונים ותקלות אחזקה וכן לבצע מגוון פעולות כגון להזין ולקבל מידע, לקבל עדכונים בזמן אמת ולשלם חשבונות. מצד שני, חברת ניהול הנכסים יכולה לעדכן את הדיירים באופן שוטף בכל הקשור לניהול ותחזוקת הבניין. כמו כן, אנשי המקצוע והתפעול יכולים להיכנס למערכת ולקבל קריאות מידע רלוונטי לתיקון התקלה כגון הוראות תחזוקה, איפיון הבניין ועוד.

כמו כן, התיעוד במערכת דיגיטלית חכמה מאפשר גם לבצע ניתוח מצב האחזקה של הבניין ובעתיד הערכות נדל"ן לנכסים, לתת תמונה מדויקת של הערכת איכות הבניין ושווי הנכס לשמאים ולאנשים המעוניינים לרכוש דירה בבניין ולדעת מראש על תקלות ובעיות חריגות לאורך השנים.

אייל לביא, מייסד שותף ומנכ"ל דרימפו, אמר: "דרימפו נועדה ליצור ממשק נגיש ונוח המחבר את שלושת קודקודי המשולש של הבניין – הדיירים, ועד הבית / מנהל הבניין (הרשות המחוקקת הכנסת), חברת הניהול ובעלי מקצוע (הרשות המבצעת הממשלה). עד היום חוסר התקשורת השוטפת יצר לא פעם בזבוז משווע של משאבים, חשמל ומים ואף לליקויים קשים ומסכני חיים כפי שגם באו לידי ביטוי בדו"ח משרד השיכון שפורסם לאחרונה. דרימפו, שכבר מיושמת כיום בעשרות חברות ניהול נכסים ומאות בתים משותפים ועשרות אלפי בתי אב, הוקמה בדיוק לתת לכך מענה באמצעות פתרון פשוט וידידותי המאפשר ניהול יעיל ובניית רשת תקשורת חכמה המייעלת תהליכים, חוסכת אנרגיה וכסף ובונה איכות חיים טובה יותר בין הדיירים".

לאתר דרימפו והורדת האפליקציה (בתחתית העמוד): www.darimpo.com

darimpo_logo_192x192אודות דרימפו

דרימפו (DARIMPO) היא חברת סטארט-אפ שהוקמה בשנת 2016 על ידי שלושה יזמים, אייל לביא, סתיו נוה הללי וגל לביא. דרימפו פיתחה את האפליקציה המתקדמת ביותר כיום בשוק הנדל"ן לניהול ותחזוקת בתים משותפים, בניינים, מבני מסחר וציבור. האפליקציה מספקת פתרון מתקדם ופשוט לתפעול, דיווח על תקלות ישירות ובזמן אמת לגורמי המקצוע תוך שילוב מרכיבים כגון תמונות ופרטי התקלה, מערך משימות אחזקה מונעת לשמירת הבניין באיכות גבוהה, ביצוע תשלומים וחיובים קבועים וקבלת מידע ועדכונים שוטפים על ניהול הבניין. המערכת נמצאת כיום בשימוש עשרות אלפי בתי אב, חברות ניהול אחזקה בכל הארץ, רשויות מוניציפליות, ארגונים ציבוריים ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות