<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > אפליקציות אינטרנט > אפליקציית Travel Tools של Visa אירופה משדרגת את החופשה

אפליקציית Travel Tools של Visa אירופה משדרגת את החופשה

  • Visa אירופה משדרגת את אפליקציית Travel Tools שלה ומוסיפה מדריכי תיירות ועדכונים בזמן אמתאפליקציה מוקטן1
  • תיירים שמשתמשים באפליקציה ייהנו מגישה להטבות והנחות ברחבי העולם, אשר יוצעו באמצעות שירותים מבוססי מיקום

 Visa אירופה הכריזה על הגרסה המעודכנת של אפליקציית Travel Tools שלה, המוגדרת כ"שותפה הניידת לנסיעות". אפליקציית Travel Tools שלVisa  מספקת גישה מהירה ונוחה לכלים ומידע רלוונטי שמציעה Visa בנסיעות לחו״ל: איתור כספומטים, ממיר מטבעות, סיוע במקרה שכרטיס אבד או נגנב וטיפים לניהול הוצאות במהלך החופשה.

האפליקציה המשודרגת מגיעה עם שפע יכולות חדשות, בדיוק בזמן לעונת התיירות. מדריכי התיירות החדשים שהתווספו לאפליקציה מאפשרים לתיירים לבדוק בקלות היכן ניתן לשלם בכרטיסי אשראי ביעד שאליו הם נוסעים. כך, לדוגמה, האפליקציה של החברה תספק מענה לתיירים שתוהים האם מוניות בווייטנאם או מסעדות בטורקיה מקבלות כרטיסי Visa, ואזור הניהול של האפליקציה מסביר כיצד להשתמש בכרטיס ה-Visa בקלות במלונות, מסעדות, חנויות ותחבורה ציבורית. בנוסף, במהלך החודשים הקרובים יוכלו משתמשי האפליקציה ליהנות מגישה להטבות והנחות ברחבי העולם, אשר יוצעו באמצעות שירותים מבוססי מיקום.

הצרכנים יכולים להוריד את אפליקציית Travel Tools של Visa מחנות האפליקציות של אפל או מחנות האפליקציות של גוגל לאנדרואיד, להתקין אותה על מכשיר נייד נתמך ולהגדיר את כרטיס ה-Visa שלהם.

לדברי טריסטן קירשנר, מנהל בכיר, ניהול מוצרים, Visa אירופה, ״אפליקציית Travel Tools שלVisa  יכולה להיות השותפה המושלמת במהלך החופשה. היא מציגה את כל המידע החיוני בצורה מרוכזת ומסייעת לתיירים לשלם עבור שירותים במדינות זרות. האפשרות לבדוק במדריכי התיירות החדשים היכן ניתן לשלם בכרטיסי אשראי תפחית את הצורך להמיר כסף בתעריפים גבוהים. השימוש בכרטיס Visa הוא הדרך החכמה לוודא שקניות במהלך החופשה לא יהיו משהו שיש לדאוג לגביו. כרטיסי Visa מתקבלים במיליוני מקומות וכספומטים ברחבי העולם, כך שאתם יכולים להרוויח מהנוחות, הבטיחות והערך של שימוש בכרטיס ה-Visa שלכם בחו״ל – ממש כמו בבית״.

אודות Visa אירופה Visa Travel Tools מוקטן

Visa אירופה עוסקת בטכנולוגיית תשלומים ונמצאת בבעלות בנקים-חברים וספקים אחרים של שירותי תשלומים מ-38 מדינות ברחבי אירופה. Visa אירופה מוצבת בלב ה"אקוסיסטם" של עולם התשלומים ומספקת שירותים ותשתית המאפשרים למיליוני צרכנים, עסקים וממשלות באירופה לבצע תשלומים אלקטרוניים. חברי Visa אירופה אחראיים להנפקת כרטיסים, להרשמת בתי עסק ולקביעת העמלות עבור הלקוחות ובתי העסק. Visa מהווה את תשתית התשלומים הגדולה ביותר באירופה עם 18 מיליארד עסקאות בשנה. ברחבי אירופה יש יותר מ-500 מיליון כרטיסי Visa, כאשר אירו 1 מכל הוצאה בסך 6 אירו באירופה מחויב בכרטיס Visa. ההוצאה הכוללת בכרטיסי Visa מסתכמת ב-2 טריליון אירו שנתי, כאשר ההוצאה בנקודת המכירה מגיעה ל-1.5 טריליון אירו. Visa אירופה הינה חברה עצמאית, עם רישיון בלעדי לשימוש במותג Visa שאינו מוגבל בזמן ולא ניתן לביטול באירופה.  Visa אירופה פועלת ביחד עם Visa אינקורפורייטד. לאפשר תשלומי Visa גלובליים בלמעלה מ-200 ארצות ואזורים.  ישראל מהווה חלק מפעילות Visa אירופה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות