<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > ניהול הפיתוח ותיקי פרויקטים > מייטרוניקס הטמיעה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

מייטרוניקס הטמיעה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

%d7%a8%d7%95%d7%91%d7%95%d7%98-%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9b%d7%94-1-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%94%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94חברת מייטרוניקס ((Maytronics, חלוצה בפיתוח וייצור רובוטים אלקטרוניים לניקוי בריכות שחייה, אימצה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס כדי לפתח ולנהל את התוכן ההנדסי בחברה. את הפרויקט מובילה חברת סיסטמטיקס, מפיצה ומשווקת של פתרונות דאסו סיסטמס בישראל.

מייטרוניקס, אשר הוקמה בשנת 1983 בקיבוץ יזרעאל, היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב. החברה מייצרת את הרובוטים האלקטרוניים "דולפין" לניקוי בריכות, טכנולוגיה לטיהור מים, ומוצרי בטיחות עבור בריכות שחיה. למייטרוניקס יש חברות בת בארה"ב, צרפת ואוסטרליה, ומוצריה מופצים ביותר מ- 30 מדינות ברחבי העולם.

עם התרחבות הפעילות הגלובלית של מייטרוניקס, בחרה החברה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE לניהול ההנדסה ותהליכים בארגון. ההטמעה כוללת אינטגרציה למערכת ה- ERP הארגונית,  ניהול תצורה, ואינטגרציה   וניהול של נתוני התכנון המכניים של מערכת SOLIDWORKS של דאסו סיסטמס.

הטמעת הפלטפורמה כללה גם את הפתרון הייעודי לתעשייה "Single Source for Speed" לתכנון שיתופי, ניהול תהליכים, ניהול שינויים וניהול BOM (עץ מוצר). כמו כן  יוטמע פתרון  ייעודי לתעשייה "Simple Solution Selection" – לניהול הגדרת תצורות מתקדם, בדרך קלה ופשוטה.

פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס תאפשר למייטרוניקס לנהל את כל נתוני ההנדסה בארגון, ולשפר את שיתוף הפעולה בין מרכזי הפעילות השונים בישראל ומחוצה לה. האינטגרציה בין מערכת ה- ERP ונתוני ההנדסה, תתרום רבות למייטרוניקס, תאיץ את זמן ההגעה לשוק, ותסייע לחברה להגיב במהירות לדרישות מלקוחות בשוק הגלובלי.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות