<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > ניהול הפיתוח ותיקי פרויקטים > Semperis, החברה בקבוצת – Microsoft Enterprise Cloud Alliance , הציגה פתרונות מהפכניים

Semperis, החברה בקבוצת – Microsoft Enterprise Cloud Alliance , הציגה פתרונות מהפכניים

לניהול ושחזור Active Directory בסביבות היברידיות במהלך כנס Microsoft Ignite 2016.

חברת סמפריס (Semperis), המפתחת פתרונות הגנה על מערך ניהול הזהויות ארגוני, הציגה פתרונות לניהול ואישוש מאסון לסביבת Active Directory (AD) במהלך כנס Microsoft Ignite באטלנטה. מיקרוסופט איגנייט הינה הועידה העולמית השנתית הגדולה ביותר של חברת מייקרוסופט עם עשרות אלפי משתתפים מהעולם המגיעים כדי ללמוד על פתרונות חדשניים הקשורים לטכנולוגיות ושירותים של מיקרוסופט.

חברת סמפריס פועלת בשותפות עם מיקרוסופט מזה כמה שנים ולאחרונה אף נבחרה על ידי מיקרוסופט כאחד מחמישה עשר הסטרטאפים המבטיחים ביותר בעולם. שיתופי הפעולה עם מיקרוסופט איפשרו לסמפריס לפתח טכנולוגיות מובילות למנהלי תשתיות הActive Directory.

הפתרונות המוצגים מתמקדים בניהול ואוטמצית אישוש מאסון של סביבות Active Directory ומאפשרים לארגונים לחזור למצב תפעולי תוך דקות במקרים של אסון וקריסת הAD הארגוני. הפתרון נותן מענה לארגונים המנהלים את סביבת הAD בתצורה מקומית או בתצורה היברידית על תשתיות הענן של מיקרוסופט (Azure).

"המוצרים שלנו מספקים פרונות אישוש מענה להתאוששות מסוגי אסונות שונים מאסון מובילים לתאגידים המבוססים על Active Directory מקומי או בענן עם Azure." אומר מיקי ברזמן, מנכ"ל סמפריס. "שמחנו להראות לאלפי אנשים את הטכנולוגיות המהפכניות שלנו שמציבות סטדרטים חדשים הנדרשים בניהול ושיקום Active Directory."

"שמחנו מאד לראות טכנולוגיות חדשניות, כמו המוצרים של סמפריס, מודגמים במהלך האירוע." אמר כריס לוונגה, מנהל בכיר במיקרוסופט. "הפתרונות המוצגים במיקרוסופט איגנייט בכל שנה מאפשרים לחברות לשפר בקלות את ניהול טכנולוגיות המידע ולהתאים את עצמם לסטנדרטים ההולכים ומחמירים בצרכים טכנולוגיים."

חברת Semperis מספקת מעטפת תפעולית למערכת ניהול הזהות הארגונית – Microsoft Active Directory®. הפתרון מספק מענה להתאוששות מסוגי אסונות שונים החל מקריסה לוגית מלאה של מערכת ניהול הזהויות , מחיקת קונטיינר, דרך טעות אנוש המובילה למחיקת מספר רב של אובייקטים או שינוי פרמטר ייחודי דוגמת הדואר האלקטרוני, ועד שחזור משתמש יחיד לנקודת הזמן הרצויה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות