<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > חברת החשמל TVA, השנייה בגודלה בארה"ב, הטמיעה את פלטפורמת Multiservice Access של רד

חברת החשמל TVA, השנייה בגודלה בארה"ב, הטמיעה את פלטפורמת Multiservice Access של רד

TVA, חברת הפקת החשמל השנייה בגודלה בארה"ב, הטמיעה את פלטפורמת ה-multiservice access המאובטחת של רד, מובילת השוק בפתרונות תקשורת לחברות תשתיות וחשמל. TVA מספקת שירות ליותר מ-9 מיליון לקוחות בשטח המתפרס על כ-80 אלף מייל בשבע מדינות בדרומה של ארה"ב.

פלטפורמת multiservice access, מאבני היסוד של פתרונות ה-Service Assured Networking של רד, מותאמת במיוחד למעבר לרשתות תקשורת מודרניות בחברות חשמל. במסגרת הפרויקט יוחלפו המרבבים (multiplexers) המסורתיים המותקנים ברשתות החברה התומכים במגוון שירותים של תשתיות קריטיות, וישודרגו לציוד של רד. RAD-TVA Kingston (1)

בעוד שירותי התקשורת של TVA ימשיכו לפעול ללא שינוי, מציעה המערכת של רד רכזת דואלית התומכת הן ברשתות מיתוג מעגלי והן ברשתות מיתוג מנות, יחד ובנפרד, וכך מתאפשרת הטמעה חלקה של שירותי TVA על גבי הרשת הדור הבא של RAD, כולל הפעלת שירותים חדשים הנדרשים לרשתות חכמות (Smart Grid). צמצום הפער בין שירותים מסורתיים לבין שירותי 'הדור הבא' מתאפשר, בין השאר, ע"י שימוש במערכת של רד להטמעת פתרון המשלב אמולציית pseudowire – טכנולוגיה שפותחה ברד – המאפשרת תעבורת TDM על רשתות  IP/Ethernet .

הפתרון של רד גם מאפשר ל-TVA לשפר באופן משמעותי את התאמתה לדרישות האבטחה המחמירות של התקנים האמריקאים– NERC CIP –   שהם מהמחמירים בעולם.

אודות רד

רד, מובילת השוק בתחום ה-Service Assured Access, מספקת פתרונות לפישוט התפעול ושיפור הרווחיות עבור ספקי שירותי תקשורת, חברות תקשורת ומפעילים סלולריים. כמו כן, מספקת רד פתרונות Service Assured Networking מאובטחים עבור תשתיות קריטיות, חברות תחבורה ומוסדות ממשלתיים. החדשנות הטכנולוגית של רד מקיפה שורה ארוכה של תחומים ובהם Carrier Ethernet 2.0 , וירטואליזציה (D-NFV), ניטור ביצועים ב-Layer 2/Layer 3 , מזעור חומרה, סינכרון ברשתות מבוססות מיתוג מנות ואבטחת סייבר.

מאז הוקמה בשנת 1981, התקינה רד למעלה מ- 13 מיליון ממוצריה ברחבי העולם. בין לקוחותיה נמנים 150 חברות טלפוניה וספקי תקשורת בין-לאומיים. רד הוקמה ע"י האחים יהודה וזהר זיסאפל ונמצאת בבעלותם. החברה היא הגדולה והמרכזית בקבוצת חברות רד-בינת ומעסיקה כ-1,000 עובדים. מטה החברה ממוקם במתחם רמת החייל בתל אביב. שלוחת תפעול נוספת נמצאת בהר חוצבים בירושלים

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות