<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > ניהול הפיתוח ותיקי פרויקטים > ביס- Quiz: עובדי CodeOasis משתעשעים עם חידונים טכנולוגים

ביס- Quiz: עובדי CodeOasis משתעשעים עם חידונים טכנולוגים

ברוח חידות חדרי המילוט או חידוני הטריוויה שמשתלטים עלינו בשנה האחרונה, החליטה חברת CodeOasis, המתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע, לייבא את ז'אנר החידות אל עולם העבודה ולייסד מסורת מקורית להפרת

רונן פישר, מנכ"ל משותף CodeOasis, לוחץ יד לזוכה במחלקת המובייל

רונן פישר, מנכ"ל משותף CodeOasis, לוחץ יד לזוכה במחלקת המובייל

שגרת יום העבודה של המפתחים שלה.

לאחרונה קבלו עובדי המחלקות – דוט נט, קוד פתוח ומובייל – כתב חידה הקשור לעולם התוכן של כל מחלקה. חברי כל מחלקה בתורם השאירו את המקלדות מאחור והתיישבו בחדר ישיבות, נטולי מכשירים ניידים, ומולם רק נייר ועיפרון ו- 30 דקות לפתרון האתגר הטכנולוגי. המסיימים יצאו מחדר הישיבות ושם השוו פתרונות, התלבטו והתווכחו בהתרגשות, התייעצו עם מנהלי הפיתוח כאילו זה עתה סיימו מבחן בגרות 5 יחידות בתכנות.

רונן פישר, מנכ"ל משותף CodeOasis: "המפתחים שלנו כל היום מתמודדים עם אתגרים טכנולוגים אז החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה ולהוסיף אלמנטים של תחרות. בחרנו חידות פיתוח  שיכולות בהחלט לשפר את הרמה המקצועית של כל מתמודד יחד עם הזרמת אדרנלין והתרגשות במסדרונות החברה באמצע יום העבודה. החבר'ה נכנסו לעניין ולקחו את האתגר בצורה רצינית. כל כך נהנינו שוודאי נמשיך במסורת החידות הטכנולוגיות גם בעתיד."

זכו 3 עובדים, ביניהם אחת מקבוצת המפתחות החרדיות שמעסיקה CodeOasis, וכל אחד מהם קיבל תוספת נאה לתווי ארוחת הצהרים החודשית שלהם – תן-ביס.

אודות CodeOasis

CodeOasis מתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע, ומספקת One-Stop-Shop לארגונים, לסטארט-אפים ולמה שבניהם. החברה עוסקת בתכנון, פיתוח, עיצוב ממשק משתמש וחווית לקוח, בדיקות תוכנה ושירותי IT ומספקת גם ייעוץ טכנולוגי ושירותי CTO, ללקוחות מקומיים ובינלאומיים.

החברה הוקמה ב- 2004 ומונה כ- 70 מקצוענים ומובילים טכנולוגים. בעשור האחרון פיתחה החברה מאות  מערכות מידע, מערכות תפעוליות, מערכות ניהול תוכן ופורטלים, אתרי e-commerce, אפליקציות מובייל, אפליקציות לעמדות שירות עצמי ודסקטופ, מערכות תשלום, שירותי אאוטסורסינג ועוד, בדגש על חווית משתמש רציפה ויצירת אינטגרציה עם כל מערכות המידע הארגוניות.

CodeOasis מלווה לקוחות לאורך שנים אך גם יודעת לתת מענה זריז במקרה של שירותים מיוחדים, לצד הפעילות השוטפת של הלקוח ומבלי להפריע לה. החברה מתמחה בשחרור צווארי בקבוק טכנולוגים ומסייעת לחלץ לקוחות ממצבי ביש בהתקשרות בלתי מוצלחת עם ספקים. בין לקוחות החברה: ישראכרט, סופר-פארם, שטראוס, אלדן, AIG, פסגות, שירביט, סודה סטרים, מכון ויצמן, ECI, Moovit, Wix ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות