<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > אחסון ואבטחת נתונים > סינופסיס מרחיבה את פתרונות האבטחה עם רכישתה של Elliptic Technologies

סינופסיס מרחיבה את פתרונות האבטחה עם רכישתה של Elliptic Technologies

snps-logo-sts-purple-grey (1)הרכישה משלימה את קו מוצרי ה-DesignWare IP בקשת רחבה של IP בתחום האבטחה

נקודות מרכזיות:

  • הרכישה מדגימה את ההשקעה המתמשכת של סינופסיס באספקת  הטכנולוגיה הדרושה לתעשיית האלקטרוניקה לצורך פיתוח מוצרים מאובטחים
  • הרכישה משלימה את קו מוצרי ה-DesignWare IP  עם פתרונות IP מוכחים בתחום האבטחה, המיועדים לזיהוי, אותנטיקציה, הצפנת נתונים והגנה על תוכן
  • פתרונות ה-IP מתמודדים עם מגוון דרישות אבטחה עבור יישומים, כולל יישומים בתחומי המכשירים הניידים, הרכב, הבית הדיגיטלי, האינטרנט של הדברים (IoT) ומחשוב הענן

חברת סינופסיס (נאסדאק:SNPS) הכריזה על רכישת חברת Elliptic Technologies, ספקית מובילה של ליבות IP (מודולי תכנון מוכנים ובדוקים) לאבטחה ושל פתרונות תוכנה ליישומים בתחומי המכשירים הניידים, הרכב, הבית הדיגיטלי, האינטרנט של הדברים (IoT) ומחשוב הענן. רכישה זו באה בעקבות הרכישה שעליה הודיעה סינופסיס לאחרונה של חברת Codenomicon וההודעה על התוכניות לרכוש את מוצר Seeker של חברת Quotium. מהלכים אלה מדגימים את ההשקעה המתמשכת של סינופסיס באספקת הטכנולוגיה הדרושה לתעשיית האלקטרוניקה לצורך פיתוח מוצרים מאובטחים.

פתרונות Elliptic Technologies בתחום ה-IP לאבטחה משלימים את קו מוצרי ה-DesignWare IP של סינופסיס במוצרים הכוללים ליבות קריפטוגרפיה, מאיצים ומעבדים של פרוטוקולי אבטחה, מודולי IP משובצים לאבטחה מסוג Root of Trust, אתחול מאובטח ותווכה (middleware) לקריפטוגרפיה, כמו גם IP להגנה על תוכן לצורך שילוב במערכות על גבי שבב (SoCs). סינופסיס אף מקבלת גישה לצוות מנוסה של מהנדסי מו"פ בעלי מומחיות מעמיקה באבטחה, אשר מוכרים כמובילי דעה בענף האבטחה.

הפתרונות המשולבים של Elliptic מאפשרים את התכנון היעיל ביותר של סיליקון ואת הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה בכדי לסייע במניעת טווח רחב של איומים מתהווים במכשירים מקושרים, דוגמת גניבה, התעסקות בלתי מורשית, התקפות ערוצים צדדיים, תוכנות וירוס שרצות ללא ידיעת המשתמש ופגיעות בנתונים.

  • ליבות בתחום הקריפטוגרפיה, כולל מנועים קריפטוגרפים סימטריים ומנועים קריפטוגרפים מסוג hash, PKA (Public Key Accelerators) ומחוללים אמיתיים של מספרים טבעיים אקראיים (TRNG – True Random Number Generators) מספקים אפשרות להגדרת תצורה עבור אבני הבניין הבסיסיות של מערכות מאובטחות
  • מאיצים ומעבדים משותפים של פרוטוקולי אבטחה, כולל פונקציות סימטריות, א-סימטריות, MAC ועיבוד מנות תקשורת תומכים בפרוטוקולי אבטחה מרכזיים כמו IPsec, SSL/TLS/DTLS, Wi-Fi, 3GPP, LTE/LTE-A, MACsec, SRTP, PKI ואחסון
  • מודולי IP משובצים לאבטחה יוצרים סביבות של חומרה מאובטחת מסוג Root of Trust, שמאפשרות למכשירים מקושרים לזהות את עצמם בצורה מאובטחת ולבצע אותנטיקציה עבור עצמם. זאת, בכדי ליצור ערוצים מאובטחים לניהול מרחוק של מכשירים ולפריסת שירות.
  • אתחול מאובטח ותווכה לקריפטוגרפיה מאפשרים הפצה של אמון נרכש (inherited trust)  במערכות ומאפשרים שירותי הקצאה, הגנה מפני שכפול ומפני זיוף, באמצעות שימוש בסביבה של פלטפורמת האבטחה של Elliptic
  • IP להגנה על תוכן הכולל HDCP 2.2 ו-DTCP-IP עבור HDMI וכן מכשירים עם יכולות DLNA מספקים הגנה על תוכן אודיו-ויזואלי כנגד פעילות בלתי מורשית של העתקה, יירוט תוכן והתעסקות בתוכן.

המוצרים של Elliptic היו בשימוש של חברות מובילות בתחום הסמיקונדקטורים וחברות OEM במגוון רחב של שווקים. Elliptic היא חברה מייסדת בקבוצת העבודה בתחום האבטחה ב-prpl Foundation. החברה פעלה במסירות בכדי להגדיר מסגרת אבטחה פתוחה להתקנה של שירותים וירטואליים מאובטחים אשר עברו אותנטיקציה, בתחומי ה-IoT ובשווקים מתהווים קרובים.

"אנחנו חיים בעולם מחובר לאינטרנט ואבטחה מובנית היא קריטית בהגנה על מכשירים מפני נוזקה, פגיעה בנתונים ועוד", אמר יואכים קונקל, סגן נשיא ומנכ"ל קבוצת הפתרונות בסינופסיס. "סינופסיס מבינה את חשיבות הצורך לספק לתעשייה פתרונות חומרה ותוכנה הדרושים בכדי לפתח מוצרים אלקטרוניים מאובטחים עבור שווקים כמו IoT ושווקי המכשירים הניידים והרכב. הרכישה של Elliptic Technologies מאפשרת לנו לספק למתכננים קו רחב של פתרונות IP לאבטחה, אשר מסייעים להם ליצור מערכות על גבי שבב הנמצאות בלבם של המכשירים המקושרים".

העסקה אינה מהותית עבור הדוחות הכספיים של סינופסיס. תנאי העסקה לא נמסרו לפרסום.

אודות סינופסיס

סינופסיס אינק. (סימול: SNPS) היא שותף ה-Silicon to Software™של חברות חדשניות אשר מפתחות את מוצרי האלקטרוניקה ואת יישומי התוכנה עליהם אנחנו מתבססים בכל יום. סינופסיס היא חברת התוכנה ה-15 בגודלה בעולם. לחברה יש היסטוריה ארוכה כמובילה העולמית ב-EDA (Electronic Design Automation) וב-IP (מודולי תכנון מוכנים ובדוקים) לסמיקונדקטורים, לצד היותה מובילה בתחום איכות תוכנה ובדיקות אבטחה לתוכנה באמצעות פתרונות Coverity. במידה ואתה מתכנן מערכת על גבי שבב (SoC) המפתח סמיקונדקטורים מתקדמים, או מפתח תוכנה הכותב יישומים אשר דורשים את הרמה הגבוהה ביותר של איכות ואבטחה, לסינופסיס יש את הפתרונות הדרושים בכדי לספק מוצרים חדשניים, איכותיים ומאובטחים.

ניתן ללמוד עוד באתר סינופסיס: http://www.synopsys.com

אודות מערכת ITnews

נגישות