<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אורקל מרחיבה את תיק המוצרים הגדול ביותר בתעשייה לפתרונות ענן לארגון

אורקל מרחיבה את תיק המוצרים הגדול ביותר בתעשייה לפתרונות ענן לארגון

Avner Mimon24 שירותים חדשים לפלטפורמה ותשתית יאפשרו למפתחים, מומחי IT ומשתמשים עסקיים לקדם חדשנות ולהאיץ טרנספורמציה דיגיטלית

יו"ר אורקל וה-CTO של החברה לארי אליסון, הכריז על תוספות חדשות לפתרון Oracle Cloud Platform. מדובר בחבילת שירותים מקיפה ומשולבת שתקל על מפתחים, מומחי IT ומשתמשים עסקיים לבנות ולהרחיב את יישומי הענן. עם יותר מ-24 שירותי ענן חדשים, פתרוןOracle Cloud Platform  מחזק את מעמדה של אורקל כמובילה עולמית בתחום בזכות תיק מוצרים עמוק ועשיר במיוחד, הכולל  SaaS, PaaS ו-IaaS. השירותים החדשים הזמינים מעתה כוללים את: Oracle Database Cloud – Exadata, Big Data Cloud, Integration cloud, Mobile Cloud, Process Cloud, ו-Archive Storage Cloud.

פלטפורמת Oracle Cloud Platform מסייעת ללקוחות להשתמש בטכנולוגיות דיגיטליות כמו ענן, מובייל, יישומים חברתיים וניתוח נתונים, כדי לבנות יישומים חדשים, להרחיב יישומים קיימים ולהעביר בקלות עומסי עבודה קיימים מאתר הלקוח אל הענן מבלי לבצע בהם שינויים. השירותים מיועדים למקסם את חוויית המשתמש והתפוקות שלו. רשימת השירותים הארוכה עוזרת למפתחים לנהל ולנתח נתונים, לפתח, לבדוק ולפרוס יישומים במהירות, לשלב בין הענן לאתר, ולשתף פעולה בין משתמשים. הלקוחות והשותפים יכולים ליהנות מהיתרון של שימוש באותה פלטפורמה כמו זו המשמשת אלפי ארגונים גלובליים בניהול העסקים שלהם, לרבות אורקל, והכל דרך מודל הענן. רמת האוטומציה הגבוהה שהונדסה לתוך Oracle Cloud מביאה לתוצאות של קיצור הזמן-לערך, חדשנות מוגברת ועלות מופחתת.

פלטפורמת Oracle Cloud Platform מציגה צמיחה מואצת, וכבר מעצימה כמה מהארגונים והמותגים המוכרים ביותר בעולם. לפלטפורמה יש יותר מ-1800 לקוחות, כאשר 1419 מתוכם נוספו ברבעון האחרון. פתרון  Oracle Cloud תומך במעל 70 מיליון משתמשים ו-33 מיליארד טרנזקציות מדי יום. הפתרון פועל על 54,000 התקנים ויותר מ-700 פטא-בייט של אחסון ב-19 מרכזי נתונים בכל העולם.

אבנר מימון, מוביל תחום Digital, Cloud & Security באורקל ישראל: "אנו נמצאים בעיצומה של מהפכה תפיסתית וניהולית במסגרתה טכנולוגיות דיגיטליות כגון:Cloud, IOT, Social, MobileוBig Data  משנות את הדינאמיקה והתחרות בכלכלה העולמית. לקוחות שהקימו שירותים או עסקים דיגטליים ונאלצו להסתפק בתשתית חומרתית בלבד במסגרת שירותי IaaS, יוכלו מעתה, על בסיס שירותי ה PaaSשל אורקל, להקים מערכות במהירות, ביעילות, בעלות מופחתת ועם זמן הגעה טוב יותר לשוק (Time to Market). שירותי ה PaaSהחדשים מאפשרים הקמת פרויקטים במינימום מאמצי קינפוג, הקמה, ניהול ותחזוקה ומבוססים על אותן טכנולוגיות מובילות, אותם סטנדרטים, אותה ארכיטקטורה ואותה מצוינות טכנולוגית שאליה מורגלים מאות אלפי לקוחות אורקל.

עד היום, לפני יציאת שירותי ה PaaS החדשים, הצטרפו יותר מ 1800 לקוחות לשירותי ה CLOUD של אורקל –  מהם רבים בישראל. בשנה הקרובה נמשיך לבסס עצמנו כספק CLOUD מוביל בארץ ובעולם."

רוברט מאהוולד, סמנכ"ל תכניות בחטיבת Cloud Software ב-IDC"על פי סקר CloudView שערכה חברת המחקר IDC, יתרון ה-IT הגדול ביותר של פלטפורמה כשירות (PaaS) הוא העובדה שהיא מציעה 'סביבת שירות עצמי לצורך גישה לכלי פריסה ופיתוח', ואילו היתרון המוביל עבור משתמשים עסקיים הוא ב'שילוב מובנה עם יישומי תוכנה כשירות של העסק",מסביר "העובדה שמוצע כאן שירות מלא של פלטפורמה כשירות לצד תיק מוצרי יישומים מקיף, נותנת מענה לשני הצרכים, ומשתמשי Oracle Cloud Platform נהנים מגישה ליכולות של פריסה ופיתוח יציבים של יישום, ניהול נתונים, ניתוחי ביג-דאטא, אינטגרציה ומובייל, וכך מקבלים מענה לצרכים המרכזיים של IT ו-LOB" .

השירותים החדשים שמציע Oracle Cloud Platform and Infrastructure כוללים את הבאים:

  • שירות Database Cloud – Exadata:  מעביר את מלוא העוצמה של פלטפורמת מסד הנתונים Exadata אל הענן. בעזרת שירות זה, יכולים הלקוחות להפעיל מסדי נתונים של אורקל בענן עם אותם פונקציונליות, ביצועים וזמינות של מסדי הנתונים באתר, בדומה ל-Exadata שכבר פועל באלפי אתרים קריטים למשימה בכל העולם. מסדי הנתונים של אורקל הפרוסים בענן כחלק משירות זה, תואמים באופן מוחלט לאלה הפרוסים באתר הלקוח, ומבטיחים בכך הגירה חלקה לענן ומעבר חלק לאסטרטגיית ענן היברידית.
  • שירות Archive Storage Cloud: מציע אחסון ליישומים ולעומסי עבודה שמחייבים שימור לטווח הארוך, במחיר הנמוך ביותר בתעשייה. בהיותו ארכיב מסוג "ענן עמוק", שירות Archive Storage Cloud מתאים למערכי נתונים בקנה מידה גדול שאינם מצריכים גישה תכופה, כגון רשומות פיננסיות של תאגיד, ארכיבים רפואיים ותרופתיים, תוכן לשימור תרבותי, רשומות ביטוח או עותקים מקוריים של סרטים דיגיטליים. השירותמגובה בהסכם שירות ברמת הארגון, ומאפשר לארגונים גישה למסמכי ארכיון ומערכי נתונים בעזרת ממשקי API המותאמים לתקני התעשייה, ותוך שילוב של אורקל עם תוכנה חיצונית לשימור, גיבוי וגניזה. השירות מעניק שכבה נוספת למערכות האחסון של אורקל באתר הלקוח, וביניהן ZS Series, FS Series, וכן פתרונות לקלטות גיבוי Oracle StorageTek.
  • שירותBig Data Cloud  ושירותBig Data SQL Cloud  – מספקים פלטפורמה בטוחה ועתירת ביצועים להפעלת עומסי עבודה מגוונים במסדי נתונים של Hadoop או NoSQL, במטרה לסייע לארגונים להפעיל ולארגן ביג-דאטא. כשהוא משולב עם Big Data SQL Cloud החדש, הפתרון Oracle Big Data Cloud מרחיב את היכולת המובילה בתעשייה של אורקל לפריסתSQL, גם אל  Hadoop ו-NoSQL, וכך מעניק למשתמשים מערכת מקיפה לניהול ביג-דאטא בענן הארגוני.
  • שירות Integration Cloud – מאפשר לארגונים להאיץ את החדשנות בעזרת תכונות כמו שילוב מוכן מראש ושיטות עבודה מומלצות לחיבור מהיר של CRM, ERP ושאר יישומי תוכנה כשירות באתר הלקוח. שירות Integration Cloud מציע אינטגרצייתיישומים פשוטה ואינטואיטיבית, המשלבת בין דרישות המשתמש העסקי לשימוש פשוט, לבין הבסיס הקריטי-למשימה המוכח של חבילת Oracle SOA.
  • שירות Mobile Cloud: מאפשר לארגונים לבנות ולנטר במהירות אפליקציות מובייל אטרקטיביות, בעלות חיבור מאובטח למערכות קצה אחורי. השימוש בשירות Mobile Cloud, לקוח מובייל וקצה אחורי, מאפשר למפתחים לשתף פעולה בקלות ובמהירות, ולייצר אפליקציות מובייל שפועלות על כל מכשיר ומתאימות לכל צורך עסקי. בנוסף, יכולים בעלי העסק למטב את פריסות המובייל באמצעות ניטור ניתוח הנתונים והתאמה מדויקת של הגישה לאפליקציות.
  • שירות Process Cloud : מצייד את המשתמשהעסקי ביכולת לחדש ולהשיג אוטומציה דיגיטלית של יישומי עיבוד ללא תלות ב-IT. הודות לפלטפורמה מבוססת-ענן ונטולת-קודים לאוטומציה של תהליכים, שירות Process Cloud מעצים משתמשים עסקיים, מאפשר להם לנהל את כלל מחזור החיים של התהליך העסקי, ולקבל תובנות ישימות על תקינות התהליך ועל הסכמי רמות שירות (SLA). מעתה יכולים המשתמשים לתת מענה לתזרימי עבודה גם בערוץ המובייל, להפוך תהליכים ידניים לאוטומטיים ולהתאים יישומי תוכנה כשירות.

 אודות Oracle

אורקל מציעה אוסף של אפליקציות ענן כולל ומשולב וכן שירותי פלטפורמה. למידע נוסף על Oracle (נסד"ק ORCL), בקרו באתר oracle.com

סימני מסחר

Oracle ו-Java הם סימני מסחר רשומים של חברת Oracle או חברות המסונפות אליה. שמות אחרים עשויים להיות סימני מסחר של בעליהם בהתאמה

אודות מערכת ITnews

נגישות