<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > חברת Steam CC הישראלית חושפת את Ripples, פלטפורמת תקשורת חדשנית שהופכת כל קפוצ'ינו למסר חוויתי

חברת Steam CC הישראלית חושפת את Ripples, פלטפורמת תקשורת חדשנית שהופכת כל קפוצ'ינו למסר חוויתי

Hero shot final-bWEEK NYCE, ניו יורק, 24 ביוני, 2015: Steam CC הישראלית, מציגה היום ב CE WEEK בניו יורק לראשונה את Ripples™, סטארט אפ IoT חדשני המשנה את חוויית צריכת קפה באמצעות "הדפסים על קצף" (הנקראים Ripple). ה- Ripple Maker , המשלב חומרה ותוכנה, מספק פלטפורמת תקשורת חדשה ליצירת מסרים ותמונות ברזולוציה גבוהה על גבי חלב מוקצף, קפוצ'ינו או כל משקה מוקצף אחר. צפו ב Ripple Maker בפעולה

במקביל הודיעה החברה שחברת לופטהנזה תהיה החברה הבינלאומית הראשונה שתאמץ את הטכנולוגיה של Ripples ותביא את המדיום החדש ללקוחותיה. ה- Ripple Maker ישולבו בטרקליני המחלקה הראשונה ומחלקת העסקים של לופטהנזה במהלך השנה.

פותח על ידי שני מעצבים תעשייתיים עטורי פרסים, ה- Ripple Maker הינו שלוב טכניקת מדפסת3D וטכנולוגיות הזרקת דיו, עם תמצית קפה טבעית- Ripple Pod, המעוגנים בפטנטים. כל בית עסק שמגיש קפה מדוכנים, דרך בתי קפה ומסעדות, בתי מלון, שירותי הסעדה ואירועים, וכן מותגים ומשווקים, יוכל להשתמש ב- Ripple ליצירת, נאמנות וחיבור רגשי עם הלקוחות.

כיון שה- Ripple Maker הינו מכשיר מקושר,ההזדמנויות ליצירת תוכן הן אינסופיות הודעות וציטוטים מעוררי השראה, מידע על אירועים קרובים, ברכות אישיות ותכנים מרשתות חברתיות. כל משתמש ב- Ripples ברחבי העולם יכול להעביר תוכן לפלטפורמה, עורכי ה- Ripples יבדקו את התוכן, ויוסיפו אותו לפלטפורמה, אם יימצא מתאים.

מגישי הקפה יוכלו לבחור Ripples מקטלוג תמונות והודעות מקיף, או לבקש מלקוחותיהם לשלוח אל ה- Ripple Maker תמונה, או הודעה אישית, באמצעות אפליקציית Ripple. התמונה תודפס על הקפה בתוך פחות מ- 10 שניות, בעזרת תמצית קפה טבעית.

עלות ה- Ripple Maker 999$ והוא מלווה בתוכניות שירות גמישות בעלות של החל מ- 75$ בחודש. תכניות השירות מספקות Ripple Pods, שירות תפעול ואחריות, וכן גישה לפלטפורמת התוכן והנושאים של Ripples. אפליקציית Ripples היא חינמית לצרכנים, ללא עלות מנוי חודשי או רכישות בתוך האפליקציה.

YossiMeshulam1"אנו נרגשים לחשוף את ה- Ripple Maker ושמחים להודיע על ההסכם עם לופטהנזה כלקוח הבינלאומי הראשון שלנו" אומר יוסי משולם, מנכ"ל Steam CC, המפתחת של Ripples. "החזון שלנו הוא להוסיף משמעות, עומק והנאה לחוויית צריכת הקפה, בכל ספל וספל. הרעיון הזה מתחבר באופן ישיר עם המחויבות ללא הפסקה (‘non-stop you’) של לופטהנזה אל לקוחותיה".

ה- Ripple Maker אינו דורש הכשרה מוקדמת, הוא קטן ונוח ומוסיף רק מספר שניות לתהליך מזיגת הקפה. התצוגה האינטואיטיבית שלו מפשטת את העיון בתוכן ה- Ripples הקיים, המסודר לפי נושאים (ברכות, ציטוטים שנונים, הומור קפה וכו') או להדפיס הודעה שנשלחה על ידי משתמשי אפליקציית Ripples.

אפליקציית Ripples הופכת את היצירה והשליחה של התמונות האישיות לפשוטה כמו העלאת פוסט במדיה החברתית. הפונקציונאליות של האפליקציה מאפשרת לבחור תמונה קיימת מספריית התוכן של Ripples או לשלוח תמונה מהמצלמה שלכם, שתהפוך לאומנות בקצף החלב בבית העסק. תוכלו לערוך, לשנות גודל או פילטר, ואפילו להוסיף מלל לתמונה.

"תמונות של אומנות בקפה" LATTE ART  הן המשותפות ביותר במדיה החברתית. אנחנו לוקחים את האומנות בקפה לרמה אחרת לגמרי", מוסיף משולם. "כאשר שמים דבר יפהפה בידיו של מישהו, הוא רוצה לשתף אותו. ככה אנחנו יוצרים את השפעת ה- ripple בעולם".

הרכיבים העיקריים של חוויית ה- Ripple Maker כוללים:

  • מכשיר עם יכולות Wi-Fi שמתאים להצבה על הדלפק, בממדים של 21ס״מ X 27ס״מ.
  • יצירת תמונות באיכות גבוהה או הודעות על גבי משקאות עם חלב מוקצף בעזרת מחסניות תמצית פולי קפה.
  • תמונות ה- Ripple אינן מוסיפות צבעים מלאכותיים, והן מפיקות גוונים בקפה ולא צבע אחיד.
  • מתאים אוטומטית למגוון רחב של כוסות קפה, עד גובה 18ס״מ ועד רוחב 11ס״מ, ומייצר Ripples שמתאימות לקוטר של הספל הנבחר.
  • ה- Ripples מיוצרים תוך 10 שניות.
  • בספריית התוכן של Ripples מאות תמונות ומסרים לבחירה; תמונות חדשות מועלות באופן שוטף ובזמן אמת לענן.
  • אוהבי הקפה יכולים להשתמש באפליקציה כדי לעיין בספריית התוכן של Ripples או לשלוח את התמונות, העיצובים או ההודעות שלהם, למכשיר ה- Ripple המקומי להדפסה.
  • ספריית התוכן של Ripples היא פלטפורמה פתוחה שכל אומן Ripple יכול לשלוח אליה את עיצובים שיועלו אם ימצאו מתאימים.
  • מחיר המכשיר 999$, והמשלוח שלו יחל בספטמבר 2015.

אודות מערכת ITnews

נגישות