<
יום ראשון , אפריל 22 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Red Hat Forum הבינלאומי מגיע לראשונה לישראל

Red Hat Forum הבינלאומי מגיע לראשונה לישראל

 

 

מרכז רבין, תל אביב, יום חמישי, 10 בספטמבר 2015RED HAT

 במרכז הכנס: בכירי רד האט ולקוחות מחו"ל, ופ
אנל אנליסטים עם גדעון לופז – מנכ"ל אזורי
IDC, ד"ר
ג'ימי שוורצקוף – מייסד ומנכ"ל
STKI, אבנר שטראוס – מייסד ומנכ"ל Strauss Strategy

רד האט ( (Red Hat העולמית – הספקית הגדולה ביותר של פתרונות קוד פתוח, בחרה בישראל כאחת המדינות ברחבי העולם בהן היא מקיימת את כנסי

Red Hat Forum המקצועיים שלה הזוכים להצלחה רבה.

ביום חמישי, 10 בספטמבר 2015, יתקיים לראשונה בארץ כנס Red Hat Forum Israel, בו ייחשפו הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר עבור חדשנות המחר.

בכנס, שיתקיים במרכז רבין בתל אביב, יוצגו ניתוחים אסטרטגיים של אנליסטים מובילים ומנהלים בכירים מרד האט העולמית, יועברו סדנאות טכניות על ידי מובילי התחום בישראל ובעולם, לקוחות יספרו על התנסותם בפתרונות רד האט, וכן יוצגו אסטרטגיות ופתרונות מעשיים. כל אלה לצד קשר ישיר עם מומחי החברה במהלך יום הכנס.

האורח הבכיר ביותר מרד האט שיגיע לכנס, יהיה וורנר קנובליך, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי לאזור EMEA אליו משתייכת ישראל.

כריסטוף דפייט, מנהל מו"פ, אבטחה ומערכות תקשורת בענקית התיירות העולמית Amadeus, שיגיע במיוחד לכנס, יציג את סיפור ההצלחה מאחורי חברת Amadeus כלקוחה גלובלית של רד האט.

לראשונה יתקיים פאנל שיפגיש את בכירי האנליסטים בארץ: המשתתפים בפאנל האנליסטים: גדעון לופז – מנכ"ל אזורי IDC, ד"ר ג'ימי שוורצקוף – מייסד ומנכ"ל STKI, אבנר שטראוס – מייסד ומנכ"ל Strauss Strategy.

Israel Red Hat Forum יתקיים במרכז רבין, רח' חיים לבנון 8, רמת אביב תל אביב, חמישי, 10.9.2015, בין השעות 8:30-17:00.

ההרשמה לכנס ללא תשלום, אך דורשת רישום מוקדם ואישור.

לפרטים והרשמה:

https://www.redhat.com/en/about/events/red-hat-forum-tel-aviv-2015

אודותRed Hat

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה-S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.

מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שמונה שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.

Red Hat מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה

Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware & Red Hat Mobile Application Platform.

Red Hat גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.

Red Hat ישראל שוכנת ברעננה ומונהכ- 150 עובדים.

פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של Red Hat לטכנולוגיות הוירטואליזציה.

מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות