<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > אחסון, גיבוי בענן והתאוששות בענן > Google Cloud Storage Nearline זמין מעתה לכל הארגונים

Google Cloud Storage Nearline זמין מעתה לכל הארגונים

Nir Cניר חינסקי, מנהל Google Cloud Platform במזרח התיכון ואפריקה: "אין ספק שקריטי עבור ארגונים לנתח את הנתונים הנצברים על מנת לייצר תובנות עסקיות ולהשיג יתרון תחרותי. לכן חיוני לספק להם שירות יעיל, גם בהיבט התפעולי וגם בהיבט המימוני"

Google Cloud Platform הודיעה כי שירות האחסון Cloud Storage Nearline Google , אשר מוכר כפתרון המנטרל את קונספט "האחסון הקר", זמין כעת לכלל הארגונים.  השירות  מאפשר אחסון פשוט וזריז וגיבוי נתונים מהיר, בעלות נמוכה.

בנוסף, על מנת לשפר את חווית המשתמש,  מנגישה Google Cloud Platform לכלל הארגונים גם את שירות ההעברה לאחסון בענן – Cloud Storage Transfer Service . כעת,  כוללת  רמת השירות שיסופק,  זמן התאוששות של  99%, קלט/פלט על פי דרישה, ניהול תוחלת חיי מוצר ומערך  שותפים רחב יותר.

כדי לעזור ללקוחותיה  להשיג יתרון כבר בהתחלה ולהפחית את עלויות המעבר לשירות, פותחה   גם התכנית "עבור וחסוך" (switch and save).

ניר חינסקי, מנהל Google Cloud Platform במזרח התיכון ואפריקה: "לאור כמות הנתונים העצומה שמייצרים המשתמשים, ואשר ארגונים אינם יכולים להרשות לעצמם לזרוק, הם הופכים ל'אוגרי נתונים'. אין ספק שקריטי עבורם לנתח את הנתונים הנצברים, על מנת לייצר תובנות עסקיות ולהשיג יתרון תחרותי, ולכן חיוני לספק להם שירות יעיל, גם בהיבט התפעולי וגם בהיבט המימוני".

שירות הקלט/פלט על פי דרישה, שחושפת כעת Google Cloud Platform ,  מאפשר לארגונים להגדיל קלט/פלט במצבים שבהם יש צורך לאחזר נתונים מ- Google Cloud Storage Nearline  בקצב  מהיר יותר מארבעה מגהביט/שניה  עבור טרה בייט נתונים מאוחסנים. שירות הקלט/פלט על פי דרישה מספק תפוקה משופרת בעת הצורך, וחיוב רק עבור שימוש. כעת ניתן לגשת לנתונים בשניות, תוך הסתמכות על התאוששות צפויה של המידע. בשלושת החודשים הראשונים מיום ההשקה, יסופק שירות הקלט/פלט על פי דרישה ללא חיוב נוסף.

שירות המעבר לאחסון ענן, שיהיה זמין מעתה לכל הארגונים. יאפשר להם לייבא בקלות כמויות גדולות של נתונים מקוונים ממיקומיHTTP/HTTPS, אל אחסון הענן של גוגל, כדי להפחית עלויות במהירות וביעילות.

תכנית "עבור וחסוך" של גוגל, תאפשר לארגונים לקבל מאה פטה ביט של אחסון חינם ב- Cloud Storage Nearline,  לתקופה של עד שישה חודשים. לקוחות חדשים של  פלטפורמת הענן של גוגל (  GCP) יוכלו לעבור מכל ספק שירותי ענן  או מתשתית מקומית, ולהפחית באופן משמעותי את עלויות האחסון.  מחשבון TCO שפיתחה Google Cloud Platform, יאפשר לכל ארגון  להעריך את היקף החיסכון כתוצאה מהמעבר לאחסון הענן של גוגל.

אודות Google Cloud Platform

Google Cloud Platform היא חטיבת פלטפורמות הענן הפועלת במסגרת Google for Work. במהלך העשור האחרון בנתה גוגל תשתית עוצמתית המאפשרת לה לספק שירותי אינטרנט כדוגמת Google Search ו- YouTube וכעת מספקת פלטפורמה זו מגוון שירותים רחב – בהם פית

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות