<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > BIG DATA & BI Analytics > ECI Telecom בחרה בפתרון BI Cloud של אורקל

ECI Telecom בחרה בפתרון BI Cloud של אורקל

 

זוהי עסקה ראשונה של אורקל ישראל בתחום BI בענן ECI-The_Elastic_Network 

חברתECI Telecom  בחרה בפתרון BI Cloud של אורקל.

פתרון BICS (Business Intelligence Cloud Service) של אורקל הינו פתרון בינה עסקית מלא בענן כחלק משירותי PLATFORM AS A SERVICE. אורקל מנהלת את השירות בצורה מלאה כולל אדמיניסטרציה, גיבויים, התקנת טלאים ועדכונים. הפתרון מאפשר לפתח בקלות ובמהירות אפליקציות BI ולשתף אותן בארגון. השירות מכיל יכולות ויזואליזציה מתקדמות והפצה למובייל המאפשרת עבודה מול כל התקן. הפתרון יאפשר ל-ECI יכולות של הנגשת בינה עסקית במובייל ושירות עצמי לאנליסטים.

לדברי סיגלית שביט, Global CIO ECI Telecom: "העולם של היום מחייב שינוי והתאמה תמידית לסביבה העסקית. כחלק מהאסטרטגיה ECIמציעה ללקוחות פתרונות אלסטיים המשתנים יחד עם דרישות השוק המשתנות. דבר אשר מחייב גם אותנו פנימה ב- IT  להיות גמישים ולהתאים את עצמינו לדרישות העסקיות המשתנות. פתרון ה- BICS עולה בקנה אחד עם ה- roadmap של חטיבת ה- IT  ב-  ECI וכחלק מהתמיכה במערך העסקי בחברה: יצירת סביבת עבודה פתוחה המונגשת וזמינה במגוון מכשירים (BYOE) תוך צמצום זמני הפיתוח וה- Delivery. לשם כך מועברים שירותים לענן ומונגשים לעובדי הארגון במכשירים ניידים.פתרון BI  שיושב על מערכת הליבה של החברה יאפשר שקיפות טובה יותר של מידע תומך החלטות.

לדברי איל שני, מנהל אגף BI בישראל, "זוהי עסקת BICS ראשונה של אורקל בישראל. הפתרון בענן הוא קפיצת מדרגה בכל מה שקשור לקלות השימוש במערכות BI, משלב גם את שירות מסד הנתונים ובכך מאפשר פתרון שלם בענן. השימוש בפתרון Cloud BI  של אורקל יאפשר ל-ECIלהנגיש את ה BI למובייל, ויזואליזציה מודרנית וחקירה אינטראקטיבית".

אודות ECI

ECI מספקת פתרונות רשת מקיפים לספקי שירות שונים ברחבי העולם.הפתרונות האלסטיים של ECI נועדו להתאים לצרכים המשתנים במהירות של הלקוחות החברה. פתרונות אלו מתפתחים ומשתנים בקלות וביעילות, וזאת על ידי שימוש בטכנולוגיה פתוחה, מוגנת וגמישה. בשילוב עם פתרונות התמסורת המתקדמים והמוכרים שלה (Packet optical transport systems), ECI מציעה מגוון יישומי SDN/NFV, פתרון אבטחת סייבר מקיף ומגוון שירותים מקצועיים. הפתרונות והמוצרים של ECIהופכים כל רשת ליתרון תחרותי ומאפשרים ללקוחות לפרוס במהירות וביעילות שירותים חדשים ורווחיים. למידע נוסף www.ecitele.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות