<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > NetApp משיקה מערכי אחסון בטכנולוגיית FLASH מלאה בביצועים גבוהים החברה מרחיבה את כל קו טכנולוגיות ה- Flash FAS– באמצעות מערכות מותאמות התומכות בהעברת  נתונים חלקה מ-Flash לדיסק ולענן.

NetApp משיקה מערכי אחסון בטכנולוגיית FLASH מלאה בביצועים גבוהים החברה מרחיבה את כל קו טכנולוגיות ה- Flash FAS– באמצעות מערכות מותאמות התומכות בהעברת  נתונים חלקה מ-Flash לדיסק ולענן.

 

חברת NetAPP (נאסד"ק: NTAP) הכריזה היום על הרחבת מערך האחסון שלה לטכנולוגיית All Flash מלאה הכוללת פתרונות חדשים  המותאמים לארגונים בסדר גודל גדול ובינוני. סדרת המוצרים All Flash FAS (AFF) 8000 כוללת את חבילת הביצועים וניהול הנתונים המתקדמת ביותר בתחום האחסון – המשולבת בפתרון יחיד. המוצר כולל גם את פתרונות NetApp® Data ONTAP® FlashEssentials, המשפרים את הביצועים והיעילות של טכנולוגיית ה-FLASH.

בנוסף הכריזה NetApp על תמיכה מורחבת בסדרת AFF8000 המציעה פתרונות בעלי סיכון מינימאלי ללקוחות המעוניינים בהערכה של פתרונות ה-FLASH של NetApp הזמינים כיום ומסייעת ללקוחות החברה לזהות את עומסי העבודה הרצויים לעבודה עם Flash.

"בעזרת טכנולוגיית FLASH לקוחות מסוגלים להשיג  החזר על השקעה ((ROI טוב יותר לטווח הארוך כתוצאה מהיכולת הייחודית של NetApp להעביר בצורה חלקה נתונים מ-Flash לדיסק ולענן. האפשרויות של טכנולוגיית Flash המוצעות כיום על ידי ספקים אחרים, אינן משלבות באותה המידה אינטגרציה של יישומים, הגנה מובנית על נתונים ואינטגרציה עם הענן" אמר גיא רחמים, CTO בנטאפ ישראל.גיא רחמים CTO NETAAP

עוד הוסיף גיא כי  "ככל שיותר ארגונים יפרסו טכנולוגיות Flash וירגישו בנוח איתן, הצורך בפלטפורמות גמישות  יהפוך להיות שיקול הקנייה המרכזי עבור מערכי האחסון הארגוני. ספקים כמו,NetApp  המציעים מגוון פתרונות חזקים ומהימנים של פלטפורמות המותאמות ל-Flash, מאפשרים לארגונים  את אפשרויות הבחירה שלהן הם זקוקים כדי לעמוד בדרישות של העידן הנוכחי".

חברת NetApp‏ מפתחת פתרונות חדשניים לאחסון ולניהול מידע המאיצים פריצות דרך עסקיות ומאפשרים חיסכון עצום בעלויות. המחויבות שלנו למימוש יום יומי של ערכי הליבה שלנו וההכרה שלה אנו זוכים שנה אחר שנה כמקום עבודה נהדר בכל רחבי העולם הן אבני היסוד להצלחתנו וצמיחתנו בטווח הארוך, וכן להצלחתם של שותפינו לדרך ושל לקוחותינו. גלו את המחויבות שלנו לסייע לחברות ולארגונים בכל רחבי העולם בכתובת www.netapp.com/il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות