<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > חברת VMware נבחרה לפשט את תהליך פיתוח המשחקים האינטראקטיביים של Playtika

חברת VMware נבחרה לפשט את תהליך פיתוח המשחקים האינטראקטיביים של Playtika

 

חברת VMware (NYSE: VMW), המובילה בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, נבחרה לספק את פתרונותיה עבור תשתיות הווירטואליזציה בחברת פלייטיקה (Playtika), חברה המפתחת משחקים אינטראקטיביים. הפרויקט החל בתחילת השנה ונעשה באמצעות חברת אואזיס, בהיקף מוערך של כמיליון ₪.  PLAYTIKA

הפרויקט כלל הרחבה של התשתיות הקיימות בארגון וכניסה לעולם ניהול הביצועים וניטור התשתיות בהתבסס על פתרון vSOM של חברת VMware. "החברה מתמודדת עםכמות תעבורה ושחקנים גבוהה ביותר – מיליונים ביום ועם גידולים חדים לאורך השנה", מסר ארז רחמיל, סמנכ"ל מערכות מידע בחברת פלייטיקה. עוד הוסיף כי "בחרנו בפתרון vSOM כדי לאפשר למנהלים לזהות צווארי בקבוק במערכת הפיתוח של החברה, בצורה מהירה, במטרה לאתר בעיות בחוויית המשתמש לפני שחקניי און ליין. פתרון vSOMאף משתתף כחלק מתהליך ה Capacity Planning שלנו".

 

שיתוף הפעולה עם חברת VMware מתאים לערכיה של חברת פלייטיקה,המקדמת חוויה בידורית אומנותית ואסטרטגית אולטימטיבית, חדשנות ופיתוח מתמיד בהתאם לדרישות המשתנות של השוק. זאת כמובן תוך צמצום עלויות התפעול והרחבת הגמישות ויכולות הניידות של המשתמשים מול החברה. רחמיל הוסיף: "אנו מאמינים שפתרון זה יסייע לנו לשדרג את יכולות הניהול ולצעוד לעבר מערכת IT גמישה ופשוטה יותר".

פתרון vSOM של VMware מאפשר ניטור של הסביבה הפיזית והווירטואלית, כולל איתור תקלות ופתרונן בזמן אמת, יכולת התראה על סיכונים לדטה סנטר ויכולת למידה, שיפור ואופטימיזציה. הפתרון מאפשר לפשט את תפעול השירותים בסביבות וירטואליות וסביבות מחשוב ענן דינמיות ובעזרתו יכולים לקוחות לקדם את שירותי ה-IT שלהם לסביבות מחשוב ענן, במטרה להפוך אותם לגמישים ולחסכוניים יותר.

אודות VMware

חברת VMware היא החברה המובילה בתחומי פתרונות הווירטואליזציה ותשתית הענן ומאפשרת לארגונים לפרוח בעידן הענן. לקוחות סומכים על VMware שתסייע להם לשנות את האופן בו הם בונים, מספקים וצורכים משאבי IT, כך שיוכלו להתפתח ולספק את צרכיהם הייחודיים. לחברת VMware יש למעלה מ-500,000 לקוחות והכנסות של 6 מיליארד דולר (בשנת 2014). מטה הארגון ממוקם בעמק הסיליקון ולחברה משרדים בכל רחבי העולם: www.vmware.com.

אודות Playtika

חברת Playtika היא חברת המשחקים השנייה בגודלה בעולם, החלוצה בתחום הסושייל גיימינג (Social Gaming) ומפתחת Casual Games  למובייל ולרשתות חברתיות. החברה הוקמה בשנת 2010 ע"י יזמים ישראלים ויצאה לאקזיט המהיר ביותר בישראל ונמכרה בתוך 8 חודשים מיום הקמתה לרשת בתי הקזינו האמריקאית Caesars Entertainment. לאחר הרכישה, הפכה Playtika בשנת 2011 לזרוע הSocial  של Caesars Entertainment, ומאז ממשיכה לצמוח.

 

 

 

לחברה 6 משחקים שונים על גבי 14 פלטפורמות ומאפשרת למיליוני שחקנים בעולם ליהנות מחוויית משחק ייחודית הודות לתכנים ולעיצוב ברמה הגבוהה ביותר. כיום מעסיקה החברה כאלף עובדים, מהם כ 200 עובדים בישראל. החברה פועלת ברחבי העולם ופרושה באוקראינה, בלרוס, ארה"ב, רומניה, רוסיה, ארגנטינה, קנדה ויפן. מטה החברה וההנהלה נמצאים בישראל. כיום משחקים במשחקי החברה כ 20 מיליון שחקנים בחודש ו-6 מיליון שחקנים שונים ביום.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות