<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > מולטילוק מציגה: מערכת הנעילה החכמה ENTR™ בבית החכם של בזק

מולטילוק מציגה: מערכת הנעילה החכמה ENTR™ בבית החכם של בזק

בשיא הקמפיין המהפכני לקידום B-Home של בזק והפיכתו למוצר צריכה נפוץ בכל בית, קבוצת מולטילוק מצטרפת לחגיגה ומציגה את המילה האחרונה בתחום הנעילה, במתחם הבית החכם של בזק שבמתחם איקאה, נתניה.

מנעול חכם MultLock

מנעול חכם MultLock

מערכת הנעילה החכמה ™ENTR מוצגת בימים אלה לציבור הרחב בבית החכם שהקימה בזק במתחם איקאה שבנתניה. ™ENTR, הנמכרת אצל מנעולנים מורשים בפריסה ארצית, מותקנת על דלת הכניסה לבית ובכך למעשה, הופכת את הכניסה לבית – לחכמה.

המערכת, המורכבת מצילינדר מתקדם MT5® של מולטילוק, בשילוב עם רכיבים אלקטרוניים המופעלים בטכנולוגיית בלוטות' – ללא צורך בחיווט או בחיבור ל-Wi-fi , משחררת את בני הבית מהצורך לשאת מפתח, ומאפשרת שליטה באמצעות אפליקציית סמארטפון, קורא טביעת אצבע אלחוטי, קודן מספרים או שלט רחוק. בנוסף, מוודאת המערכת נעילה של הדלת כאשר היא טרוקה ומתריעה על דלת שנשכחה פתוחה. המערכת מתאימה לרוב סוגי הדלתות ופועלת ללא חיבור לחשמל, באמצעות סוללה נטענת.

"אנו שמחים לקחת חלק במהפכת הבית החכם", אמרה נאוה אפרתי, מנהלת השיווק במולטילוק ישראל. "אנו במולטילוק, המשווקת את ™ENTR , שמחים לשתף פעולה עם בזק בתצוגה הממחישה את נגישותן של המערכות החכמות לציבור, כאילו היו מכשיר סלולאר מתקדם או כרטיס אשראי".

"הקידמה כבר בפתח", הוסיפה אפרתי, "והציבור מבין שמערכות הבית החכם, כולל מערכת הנעילה החכמה  ™ENTR, הן כבר לא לעשירים בלבד, אלא בגדר נורמה חדשה שמביאה את חזית הטכנולוגיה אל היומיום של כל בית בישראל".

מערכת הנעילה החכמה ™ENTR מוצגת בבית החכם של בזק במתחם איקאה שבנתניה בין התאריכים 26.7 – 6.8.2015, לפרטים נוספים ולהזמנות ניתן לפנות ל-1-800-800-108 ולמנעולנים המורשים ברחבי הארץ.

אודות מולטילוק

מזה 40 שנה, חברת מולטילוק מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי נעילה ופתרונות נעילה High Security חדשניים, המיועדים לשימוש מוסדי, מסחרי, תעשייתי ולצרכי מגורים. מולטילוק פועלת בזירה הגלובלית בכ-70 מדינות, עד למעלה מ-100 מיליון לקוחות.

כחלק מקבוצת ASSA ABLOY ועם למעלה מ-20,000 מרכזי שירות ברחבי העולם, מולטילוק מספקת ללקוחותיה פלטפורמות נעילה עם טכנולוגיות פטנטיות מתקדמות ומוצרי נעילה אלקטרו מכאניים המזוהים כמוצרי איכות הן בקרב בעלי המקצוע והן בקרב הצרכנים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות