<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > געש תאורה מציגה: תאורה חסכונית לעיר החכמה

געש תאורה מציגה: תאורה חסכונית לעיר החכמה

חברת "געש תאורה" נמצאת כיום בשלבים מתקדמים של פיתוח תאורת רחוב חכמה ומעוצבת, המבוססת על טכנולוגית ה LED ומיועדת לספק מענה חסכוני ועדכני לדרישות המגוונות בתכנון העיר החכמה והמודרנית. יישומים חדשניים נוספים המתוכננים לו: מצלמות אבטחה, תקשורת Wi-Fi וגלאים מיוחדים gaash_5770044_II_b_cmyk (1)

פיתוח גוף התאורה החכם, המשלב את הקונספט החדשני של ה"אינטרנט של הדברים" ((IoT, נבע מהתובנה כי עמודי תאורה וגופי תאורה מהווים "שטח נדל"ני" יקר באזורים אורבניים, והוא יכול לשמש למגוון יישומים נוספים מעבר לפונקציה הבסיסית לשמה נועדו מלכתחילה. מעבר לתאורה, פנס הרחוב של געש תאורה יכיל מצלמה, רשת WI-FI, מערכת שליטה ובקרה ואפילו חיישנים למדידת זיהום אויר ולניטור צפיפות רכבים, כל זאת במטרה להפוך אותו לחלק משמעותי מהשליטה והבקרה בעיר. גוף תאורת הרחוב החדשני, פרי עבודה של "געש תאורה" וחברות העיצוב והפיתוח "Taga" ו"זיו אב הנדסה", יוכל להשתלב גם עם טכנולוגיות עתידיות שיתפתחו בתחום.

למערכת האופטית נבחרה טכנולוגיה המבוססת על מגוון עדשות המאפשרת גמישות, כך שניתן לתת פתרון לצרכים שונים ולהתאים את אופן ההארה למיקום הספציפי. כל כביש, שביל ופארק יוכלו לקבל את עוצמת התאורה הייחודית והאופטימאלית עבורם. בתכנון ההנדסי הושם דגש מיוחד על פיזור חום מיטבי ונערכו בדיקות, ניסויים ואנליזות מקיפות, על מנת להבטיח את יציבות ועמידות מקורות האור, המערכת האופטית ואורך חיים ממושך לגוף התאורה.

גוף התאורה החדשני, שייקרא "אפולו", מעוצב בצורה מודרנית אך יחד עם זאת נקייה ולא מצועצעת והוא משתלב בקלות בסביבות עירוניות שונות. הגוף עצמו עשוי אלומיניום והוא אטום לחלוטין, ללא חשש לחדירת מים או אבק. המבנה מבוסס על אלמנטים מודולאריים, המאפשרים לו להתאים למגוון של צרכים, עוצמות וגבהי התקנה. אופן התקנת הגוף והתחזוקה שלו הינם קלים ביותר וניתן לגשת למערכות האלקטרוניות גם בגובה, ללא צורך בפירוק גוף התאורה מהעמוד. הרכיבים האלקטרוניים של חברת Philips שנבחרו עבורו הם היעילים והמתקדמים ביותר בתחום תאורת ה- LED כיום ומבטיחים אחוזי נצילות גבוהים, תוך חיסכון אנרגטי של כ 75% ועלויות אחזקה נמוכות ביותר.

"געש תאורה" הינה חברה וותיקה בעלת ניסיון ומוניטין של 50 שנה העוסקת במתן פתרונות תאורה כוללים לשוק הטכני והמקצועי. החברה מתמחה בתכנון, פיתוח וייצור מגוון גופים וטכנולוגיות בתחומי תאורת הפנים והחוץ, ונותנת מענה לצרכים מוגדרים בתחום תאורת משרדים וחללי עבודה, מחסנים ואולמות ייצור, חניונים, מגרשים, תאורת רחובות ועוד. כמו כן מספקת החברה פתרונות בתחום החיסכון באנרגיה ובתחום גופי תאורה הכוללים אמצעי שליטה ובקרה מתקדמים. החברה, שהחלה את דרכה בשנת 1964, מחזיקה היום בשני מפעלים בארץ ומוצריה מאושרים לסימון בתו "מיוצר בישראל" כחול-לבן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות