<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > Infor מדווחת על עלייה של 12% במכירות בשנת הכספים 2015 החברה מיוצגת בישראל ע"י קבוצת Intentia

Infor מדווחת על עלייה של 12% במכירות בשנת הכספים 2015 החברה מיוצגת בישראל ע"י קבוצת Intentia

 

חברת Infor, מובילה גלובלית בתחום המחשוב הארגוני, מודיעה על תוצאות חזקות לשנת הכספים 2015, עם עלייה של 12% בהכנסות ממכירות רישיונות ומינויים לעומת השנה הקודמת. במהלך שנה זאת נוספו לחברה כ- 2,900 לקוחות, כולל כ- 500 זכיות מול ספקי לגאסי מתחרים SAP ו- Oracle.

פתרון ה- ERP המוביל של חברת Infor, M3, מיוצג בישראל על ידי קבוצת Intentia. שמעון כהן, סמנכ"ל המכירות והשיווק של Intentiaמסר כי החברה זוכה בקביעות באותות הוקרה ופרסים מחברת Infor על עמידה ביעדי המכירות ועליה לאוויר של פרויקטים בזמן ובאיכות. לאחרונה הוסיפה החברה לקוחות חדשים בישראל, וכן ביצעה החברה מספר גדול של שדרוגים ללקוחות החברה בישראל. The_Infor_logo

"הגידול ש- Infor מציגה מסמן נקודת מפנה לחברה – ההשקעות הרבות שבוצעו על מנת לענות על הצרכים הספציפיים של התעשייה עם חווית משתמש אלגנטית מתחילות להראות פרי" אמר צ'ארלס פיליפס, מנכ"ל Infor. "Infor ממוצבת כיום היטב על מנת להאיץ גידול. יותר חברות נמנעות מחזרה לעידן המונוליטי של ספקי תוכנות לגאסי ומעדיפות אפליקציות גמישות ופונקציונאליות שאינן דורשות התאמות יקרות".

אלי מיזלס, מנכ"ל ובעלי קבוצת Intentia מסר כי: "חברות ישראליות מובילות בתעשייה הישראלית בוחרות שוב ושוב ב- M3 כפתרון ה- ERP המקיף שלהן, ובהצלחה מרובה. פתרונות מבוססי Best Practices דוגמת M3 מאפשרים לארגונים לעלות לאוויר במסגרת פרויקטים קצרים ויעילים מאד, ולשמור על עלות בעלות נמוכה בהרבה מכל פתרון אחר בשוק הישראלי, תוך מתן גישה לפתרונות ותובנות שנאספו על ידי מאות לקוחות בתעשייה הכלל עולמית, דבר שמתבטא ביצירת ערך עסקי ויתרון תחרותי".

אודות קבוצת Intentia

קבוצת  Intentia, הוקמה בשנת 1994, מתמחה בפתרונות מחשוב תעשייתי לארגונים. Intentia הינה הנציגה בישראל של פתרון M3  מבית Infor הבינלאומית, חברת פתרונות המחשוב הארגוני השלישית בגודלה בעולם.

הקבוצה כוללת מספר חברות בנות: חברת Intentia ישראל, זרוע השיווק והמכירות המייצגת בישראל את פתרון M3  של חברת Infor, חברת Intentia פתרונות העוסקת בשירותים והטמעה בארגונים וחברת פרואקטיב (50%), המתמחה במנועי BPM ו- Work Flow מתקדמים.

צוות המומחים של Intentia הינו בעל ניסיון עשיר בפרויקטים מורכבים של מחשוב חוצה ארגון בוורטיקלים תעשייתיים בארץ ובחו"ל.  ניסיונה של Intentia והמקצועיות שלה זיכו אותה לאורך השנים בפרסי מצוינות בפרויקטים מקרב כלל השותפים העסקיים המיישמים אתM3  ברחבי העולם. בין לקוחות החברה נמנות חברות מובילות במשק, כגון: תנובה, אקרשטיין, דלתא גליל, דקסל, פריניר, אגמו- ורגוס, אלכם מדיקל, כרמל מיכלים, פוליכד, קרגל, רביב-רבל, אורן צובה ועוד.

אודות Infor

Infor  משנה באופן מהותי את האופן שבו נעשה שימוש במידע בארגון. Infor מסייעת ללקוחות ביותר מ- 200 מדינות ואזורים לשפר תפעול, להניע לצמיחה ולהסתגל במהירות לשינויים בעולם העסקי. Infor מציעה פתרונות בעלי התמחות עמוקה בתעשייה, המתוכננים למהירות והכוללים חווית משתמש חדשנית, פשוטה, שקופה ואלגנטית. Infor מספקת אפשרויות פריסה גמישות המעניקות ללקוחות יכולת בחירה לניהול בענן, on-premise או בשניהם. על מנת ללמוד עוד על Infor, אנא בקרו באתר: www.infor.com.

לקוחות Infor כוללים:

 • 19 מתוך 20 חברות התעופה המובילות בעולם.
 • 10 מתוך 10 חברות ההיי-טק המובילות בעולם.
 • 20 מתוך 20חברות הרכב המובילות בעולם.
 • 10 מתוך 10 חברות הפרמצבטיקה המובילות בעולם.
 • 22 מתוך 25 רשתות שרותי הבריאות הגדולות ביותר בארה"ב.
 • 16 מתוך 20 הערים הגדולות ביותר בארה"ב.
 • 17 מתוך 20 חברות ההפצה המובילות בעולם.
 • 5 מתוך 9 המבשלות הגדולות בעולם.
 • 4 מתוך 5 מבשלות הבירה המובילות בעולם.
 • 21 מתוך 30 הבנקים המובילים בעולם.
 • 6 מתוך 10 מותגי היוקרה המובילים בעולם.
 • 10 מתוך 20 הרשתות הקמעונאיות המובילות בעולם.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות