<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > קיידנס משיקה את פלטפורמת האימות הפורמלי "ג'ספר גולד" שפותחה בישראל ובארה"ב

קיידנס משיקה את פלטפורמת האימות הפורמלי "ג'ספר גולד" שפותחה בישראל ובארה"ב

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) השיקה את  הדור הבא של פלטפורמת האימות הפורמלית Cadence JasperGold. פתרון זה משלב את טכנולוגיית Cadence Incisive יחד עם טכנולוגיית JasperGold בפלטפורמה אחת המספקת שיפור של עד פי 15 בביצועים בהשוואה לפתרונות קודמים. יתרה מכך, כחלק אינטגרטיבי מה-Cadence System Development Suite מאפשרת טכנולוגיית JasperGold לקצץ בעד שלושה חודשים מלוח הזמנים של האימות.

פלטפורמת JasperGold, אשר פותחה בישראל ובארה"ב, משפרת באופן משמעותי את איכות ויעילות התכנון, הודות לשילוב מערך מקיף של תכונות בפתרון יחיד, לרבות טכנולוגיות מנוע פורמלי והידור תכנון מ-Incisive Formal Verifier ומ-Incisive Enterprise Verifier, הכוללים את מנועי ה-Trident multi-cooperating החדשניים.  JasperGold_description_L

שילוב זה מאפשר הגירה קלה עבור הלקוחות הקיימים של Incisive ושיפור של עד פי 15 בביצועים, הן באיתור שגיאות והן במיזוג הוכחות. הדור הבא של פלטפורמת JasperGold שולב באופן מלא עם פלטפורמת האמולציה Palladium ועם פלטפורמת הסימולציה Incisive מחבילת פיתוח המערכות של קיידנס, ועם כלי ה-vManager™, במטרה לאפשר אימות מקיף במתודולוגיית metric-driven. התוצאה היא הפחתה של עד שלושה חודשים מלוח הזמנים, הודות לסגירת אימות שנעזרת בגישה פורמלית.

הטכנולוגיות המוכחות של JasperGold Visualize™ ושל QuietTrace™ שולבו עם פלטפורמת ניפוי השגיאות Indago™, כדי להרחיב את האנליזה במהלך העבודה ולספק מענה לשאלות  מסוג "מה-אם", מה שמסייע בקיצור זמן ניפוי השגיאות בגישה של ניתוח שורש הבעיה, בשיעור של פי חמישה עד פי מאה.

Cadence Design Systems (קיידנס)

קיידנס דיזיין סיסטמס היא חברת תוכנה ציבורית בינלאומית, פועלת ומובילה עולמית בתעשיית ה- EDA (Electronic Design Automation) למיכון התכנון האלקטרוני של מערכות אלקטרוניות מורכבות. קיידנס מפתחת כלי תוכנה, מתודולוגיות ושירותים המאפשרים את תכנונם של שבבים ורכיבי חומרה מתקדמים. פתרונות התכנון והאימות (וריפיקציה) של קיידנס מאפשרים ללקוחותיה לפתח את דור העתיד של התקני המוליכים למחצה עבור מוצרי האלקטרוניקה הצרכנית, ציוד תקשורת ומחשבים.

קיידנס דיזיין סיסטמס ישראל הוקמה בשנת 1989 כגוף מכירות, שיווק ותמיכה אליו הצטרפו שני גופי המו"פ בעקבות רכישות של החברות וריסיטי וג'ספר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות