<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אוטודסק ומיקרוסופט בונות במשותף את עתיד הדפסת התלת מימד עם שילוב פלטפורמת ה-ספארק בחלונות 10

אוטודסק ומיקרוסופט בונות במשותף את עתיד הדפסת התלת מימד עם שילוב פלטפורמת ה-ספארק בחלונות 10

  Autodesk אף שחררה את ה-Spark APIלשימוש חופשי לקהילת מפתחי מיקרוסופט כדי לעודדם לפתח יישומי חלונות 10 המתבססים על פלטפורמת ה- Spark. חלק גדול מפיתוח ה- Spark, פלטפורמת התוכנה הפתוחה להדפסה ב- 3D, מתבצע במרכז הפיתוח בישראל SPARK-LOGO

בעקבות ההשקה הרשמית של חלונות 10, הודיעה חברת Autodesk כי Spark, פלטפורמת ההדפסה בתלת מימד של Autodesk (שלצוות מרכז הפיתוח בישראל יש חלק חשוב בפיתוחה) שולבה והוטמעה במערכת ההפעלה החדשה. שילוב פלטפורמת ה-Spark בחלונות 10, יאפשר למשתמשי חלונות ברחבי העולם להנות מחויית הדפסה בתלת מימד אמינה ומותאמת לצרכיהם, בלי קשר לתוכנה בה עשו שימוש, לחומר ההדפסה, או למדפסת. Autodesk אף שחררה את ה-Spark APIלשימוש חופשי לקהילת מפתחי מיקרוסופט כדי לעודדם לפתח יישומי חלונות 10 המתבססים על פלטפורמת ה- Spark.

"יש צורך ברור כיום ב'יישור קו' של התוכנה והחומרהשמשמשת להדפסת תלת מימד כדי שיתמכו בצרכים של קהילת המשתמשים הגלובלית שלנו", אומר סטיב גוגנהיימר, סגן נשיא ואוונגליסט ראשי במיקרוסופט. "החבירה ל-Autodesk תסייע לנו לפרוץ קדימה עם היכולות הטמונות בהדפסת תלת מימד".

"Autodesk התחייבה לדאוג לשיפור תעשיית הדפסת התלת מימד", אמר סמיר האנה, סגן נשיא ומנכ"ל תחום ההדפסה בתלת מימד ב-Autodesk. המשימה שלנו היא להנגיש את הטכנולוגיה לעסקים וליחידים. שילוב ה-Sparkבחלונות 10 תאפשר הן למשתמשי הקצה והן למפתחים לאמץ ולהתמודד בהצלחה עם העיצוב בתלת מימד וההדפסה".

כדי להגדיל את מעגל המדפיסים בתלת מימד, Autodesk אף הודיעה שהצטרפה למיקרוסופט כאחת המייסדות של קונסורציום חדש – 3MF – שייצור ויתמוך בסטנדרט חדש של פורמט הדפסה בתלת מימד.

אודות Autodesk

Autodesk, היא מובילה גלובאלית בתחום העיצוב ב- 3D ובתוכנות הנדסה. Autodesk יוצרת תוכנות, שירותי ענן ואפליקציות למגוון רחב של תעשיות כולל: אדריכלות, הנדסה, תשתיות, בניה, ייצור, רכב, מדיה, בידור, עיצוב פנים ואמנות דיגיטלית.

Autodesk ישראל:

בהתאם למטרת החברה למשוך ולשמור על מיטב הטאלנטים, משרד Autodesk בתל אביב נפתח לראשונה בנובמבר 2009, כדי לאפשר גישה למתכנתים הטובים בסוגם, המהנדסים והיוצרים שחיים בישראל. כיום, עם מעל 120 עובדים, הממוקמים בשדרות רוטשילד בתל אביב, בלב "עמק הסטארט-אפים התל אביבי", תפקידה של שלוחת Autodesk הוא לשמש כמרכז R&D לשירותי הענן והכלים לתוכנות המובייל ולאחרונה, גם כבית יצירה ופיתוח לפלטפורמת הדפסת התלת-מימד Spark.

Autodesk ממשיכה לחפש את המתכנתים הטובים והמבריקים ביותר שיש לישראל להציע ומחפשת סטארט-אפים עם מומחיות בטכנולוגיית ענן, עיצוב מובייל והדפסת תלת-מימד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות