<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > SAP מרחיבה פעילותה בתחום הערים החכמות

SAP מרחיבה פעילותה בתחום הערים החכמות

SAP הכריזה על הרחבת מחויבותה ופעילותה בסיוע לעיריות וראשי וערים על בסיס התכנית המצליחה- SAP Urban Matters – לניהול ערים חכמות, שהושקה ב-2012.

התכנית המורחבת שתמותג תחת השם SAP Future Cities נועדה לתת מענה לאתגרים שהעיריות מתמודדות עימם  בנושאים כלכליים, חברתיים וסביבתיים. זאת כחלק ממגמת הכלכלה הדיגיטלית השיתופית, המאפשרת לנהל בצורה טובה יותר את הצפיפות במרכזי הערים, בטיחות התושבים והשפעות שינויי האקלים.

כחלק ממחויבותה לנושא, SAP פועלת בשיתוף פעולה צמוד עם ראשי ערים ברחבי העולם במטרה לקדם את השימוש היעיל בטכנולוגיות שיאפשרו להם לתת מענה טוב יותר לתושבים, לקבל החלטות מהר יותר ולנהל את המשאבים בצורה יעילה. כל זאת על סמך הניסיון המצטבר של SAP בניהול ערים חכמות מובילות בעולם כגון : ברצלונה, בואונס איירס, קייפטאון ומלבורן.

בבואונס איירס לדוגמא, שנתונה לאיומי שיטפונות מדי שנה בעקבות גשמים עזים, הצליחו לצמצם את הנזקים בנפש, ברכוש ובפעילות השוטפת בעיר באמצעות פתרון SAP HANA, המאפשר לנתח בזמן אמת מידע מסנסורים המותקנים בתעלות ניקוז, ובפתרוןSAP Mobile, המסייע להבטיח שהתעלות והרחובות יהיו פנויים ונגישים. באמצעות התכנית של SAP, אופן ההתמודדות המוצלח של בואונוס איירס מסייע גם לערים אחרות להתמודד עם שינוי אקלים קיצוני שעלול לגרום לנזקים ואסונות.

"על רקע מגמה עולמית של גידול בתהליכי העיור, המביא לגידול במספר התושבים בערים, SAP מפנה תשומת לב מיוחדת ומשאבים רבים במטרה לסייע לרשויות המקומיות לנהל את פעילות העיר בצורה יעילה יותר" מציינת איזבלה גרואגור סקוביץ', מנהלת פעילות השירותים הציבוריים ב-SAP העולמית. איזבלה מוסיפה כי "לקוחות מכל דרגי הניהול בארגונים הממשלתיים והציבוריים פונים אלינו במטרה לסייע להם לגבש אסטרטגיה להתמודדות טובה יותר עם האתגרים וההזדמנויות סביב ניהול ערים חכמות".

לדברי שין אובראיין, סגן נשיא גלובלי של Future Cities & Public Security ב-SAP , "הפעילות שלנו בתחומי הערים מתבססת על ניסיון של 20 שנה עם כ-4,500 ערים מסביב לעולם ונציגי ממשלה מקומיים סביב פעילות מעמיקה לקידום חדשנות. במסגרת הרחבת פעילות SAP Future City נהיה ממוקדים בשיפור איכות חייהם של התושבים והמבקרים בערים, סביב נושאים הקשורים לניהול הקשר עם התושבים ויצירת מעורבות מצידם, תחבורה, בטחון וניהול תשתיות".

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק.  מרכז הפיתוח SAP Labs  ישראל הוא חלק ממערך הפיתוחהבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם.המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדיםמנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל.  SAP Labs Israel מובילה את דגלהחדשנות בSAP -בין השאר על ידי רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות