<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > גוגל תקיים לראשונה בישראל את כנס Next

גוגל תקיים לראשונה בישראל את כנס Next

הכנס יתקיים בספטמבר, בהשתתפות בכירי Google Cloud Platform, ויתמקד בדור הבא של טכנולוגיות פלטפורמת הענן של גוגל

בתערוכת הכנס, בין היתר: הדגמה מיוחדת של אפקט Bullet Timeמהסרט מטריקס באמצעות טלפונים מבוססי אנדרואיד ויכולות העיבוד בענן ; מיזם APPLicable של Campus TLV, שיאפשר למפתחים להנגיש את האפליקציות שלהם לבעלי צרכים מיוחדים

גוגל תקיים לראשונה בישראל את כנס Google Cloud Platform Next,  שבו תציג את הדור הבא של טכנולוגיות גוגל בתחום מחשוב הענן. הכנס יתקיים ב-7 בספטמבר בהיכל הספורט העירוני החדש בתל אביב ( הדרייב אין לשעבר), בין השעות 10:00 עד 16:00. תל אביב היא העיר השישית בעולם, בה מתקיים הכנס.

Next מאפשר למפתחים ולמקצועני IT ללמוד על טכנולוגיות אלה ואף להתנסות בהן באופן חווייתי במסגרת התערוכה ובסדנאות הטכניות השונות. לכנס צפויים להגיע כאלף איש, וכל אחד מהם יקבל 500 דולר לשימוש בענן של גוגל.

לרגל הכנס יגיעו לישראל בכירי (GCP) Google Cloud Platform, אשר מתווים את האסטרטגיה העסקית והטכנולוגית של תשתית הענן של גוגל, בהם: מיילס וורד (Miles Ward ) העומד בראש חטיבת הפתרונות העולמית של GCP,  שיילאש ראו (Shailesh Rao ) ראש חטיבת המכירות העולמית של GCP,  גרג דמישלי  (GregDeMichillie) –   ראש חטיבת המוצרים העולמית ב- GCP וברק רגב, ראש תחום GCP באזור EMEA. כמו כן יגיעו מומחים נוספים מתחום הפיתוח וניהול המוצר, לרבות מצוות הפיתוח הישראלי.

הכנס יכלול מסלול תכנים המיועד למפתחים ומסלול המיועד לאנשי  IT. במסלולים אלה ישתתפו גם לקוחות GCP, בהם Wix, Taboola, Tabtale ו- Media24 (חברת המדיה הגדולה ביותר בדרום אפריקה).  בתערוכה שתתקיים במתחם הכנס  יציגו שותפי GCP פתרונות, שפיתחו ויישמו בארגונים ישראליים. בין השותפים המציגים : יעל תוכנה,  Telit, Wix, emind, DoIT, CoolaData, Vision.bi.

בנוסף, במתחם התערוכה, תתקיים מעבדת הניסוי הגדולה ביותר בישראל, שבה יוכלו יזמים ומפתחים ללמוד כיצד להתאים את האפליקציות שלהם לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים. זאת, במסגרת מיזם APPLicableשל Campus TLV, העוסק בהנגשת אפליקציות לקהלים אלה.

עוד בתערוכה, הזדמנות להתנסות  בהדגמה מיוחדת המחקה את אפקט Bullet Time, מהסרט מטריקס. בניגוד לטכנולוגיית הווידיאו המורכבת, שנדרשה לכך על ידי יוצרי המטריקס, GCP תעשה זאת באמצעות 20 טלפונים מבוססי אנדרואיד ויכולות העיבוד בענן, כאשר כל משתתף יוכל לקבל תמונה של עצמו כשהוא מרחף בענן.

למידע נוסף על הכנס והרשמה: https://goo.gl/xNpll2

אודות Google Cloud Platform

Google Cloud היא חטיבת פלטפורמות הענן הפועלת במסגרת Google for דWork. במהלך העשור האחרון בנתה גוגל את התשתית העוצמתית המאפשרת לה לספק שירותי אינטרנט כדוגמת Google Search ו-YouTube. כעת מאפשרת פלטפורמת הענן של גוגל למפתחים לבנות ולהריץ אפליקציות ל-web, למכשירים ניידים, או לפתרונות קצה, על גבי תשתית זו.  הפלטפורמה מאפשרת לספק מגוון שירותים, בהם עיבוד נתונים, אחסון וניתוח מידע, עבור ארגונים גדולים ועסקים קטנים ובינוניים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות